W tym tygodniu będzie kolejny transfer KP KSZO 1929? Wygrana z radomską Bronią

W sobotę piłkarze KSZO w kolejnym spotkaniu kontrolnym podejmowali czwartoligową Broń Radom.
*KSZO Ostrowiec Świętokrzyski ? Broń Radom 3:1 (2:0). B: Dominik Cheba w 7, Kamil Łokieć w 18, Dawid Kamiński w 75 min.
KSZO: Zacharski ? D. Cheba, Mężyk, Czajkowski, Janik ? zawodnik testowany, Mikołajek, Sarwicki, Persona, Łokieć ? Grunt oraz Olszewski, P. Cheba, Kamiński, Puton, Mąka, Kapsa.
To był, jak na sparing, dobry mecz. Obfitował w podbramkowe sytuacje z obu stron boiska. Na jego początku optyczną przewagę mieli radomianie, którzy po rzucie wolnym trafi li w poprzeczkę naszej bramki, ale riposta KSZO była natychmiastowa. Najpierw celnym strzałem popisał się Dominik Cheba. Po jego uderzeniu piłka odbiłą się jeszcze od jednego z obrońców Broni i zupełnie zmyliła jej golkipera. Później, indywidualną akcją popisał się Kamil Łokieć i było już 2:0. W tej części gry KSZO miał przynajmniej jeszcze dwie okazje do podwyższenia rezultatu.
Po zmianie stron, nieco więcej z gry miała Broń. Udokumentowała to kontaktowym golem, ale znów podopieczni trenera Przemysława Cecherza nie pozostali dłużni… Rozstrzygającego o wyniku meczu gola zdobył nasz nowy nabytek, Dawid Kamiński, który wykorzystał akcję Mateusza Mąki i Jakuba Kapsy i silnym strzałem nie dał szans brakarzowi Broni.
Jak się dowiadujemy, już w tym tygodniu może dojść do awizowanego przez nas transferu testowanego w naszym klubie gracza. Byłby to trzeci, nowy zawodnik w ostrowieckim teamie.
We wtorek, 6 lutego o godz. 18, KSZO podejmuje Czarnych Połaniec. Natomiast 9 lutego, o godz. 18, do Ostrowca przyjeżdża ekipa Energii Kozienice. Oba mecze odbędą się na boisku przy ul. Kolejowej.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *