Rodzeństwo Urbanowiczów w ?Mam Talent!?

Szymon i Monika Urbanowiczowie, pochodzący z naszego regionu, znów pojawili się na castingu telewizyjnego show TVN ?Mam Talent? i awansowali do dalszego etapu.
Przypomnijmy, że nie gdzie indziej, ale w Ostrowcu Świętokrzyskim postał ich pierwszy oficjalny fan club. W nowej odsłonie ?Mam Talent? Szymon i Monika występują jako soliści. Talent Szymona odkryli jego rodzice. Od drugiego roku życia podpatrywał perkusistów, a rytmy wybijał na czym tylko się dało i gdzie się dało. Przed czwartymi urodzinami dostał swój pierwszy zestaw ? perkusję elektryczną i gdy usiadł za bębnami, od razu wiedział jak grać. Rozwija swój talent w domu, pod okiem rodziców. Występował w ?Mam Talent!? z Orkiestrą Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka oraz w rodzinnym składzie Urbanowicz Family Band. Jego siostra Monika już wieku 6 lat wykazywała zdolności muzyczne: czysto śpiewała i miała poczucie rytmu. Jest samoukiem. Monika od 5 lat jest muzykiem Orkiestry Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka. W orkiestrze głównie śpiewa, ale także uczy się gry na pianinie, trąbce i saksofonie altowym. Chciałaby, by jej przyszłość była związana z muzyką, chce śpiewać i komponować. Monika dwukrotnie wystąpiła w 8 edycji ?Mam Talent!?: wspólnie z Orkiestrą oraz z zespołem Urbanowicz Band.
Największą grupę fanów muzyczna rodzina Urbanowiczów ma w naszym mieście za sprawą Niepublicznej Szkoły z Pasją im. Elżbiety Sołtys, której przewodzi Katarzyna Cukierska. Zespół ów tu grywał, a uczniowie placówki czynnie uczestniczą w nagraniach do kolejnych edycji telewizyjnych programów, w których utalentowani muzycy występują.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *