Poszukiwany mężczyzna

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim poszukują widocznego na portrecie pamięciowym mężczyznę, który w dniu 10 maja 2018 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim przy skrzyżowaniu ulicy Bałtowskiej i Alei Jana Pawła II, około godziny 17.30, popełnił przestępstwo na szkodę małoletniej dziewczynki lat 11, polegające na przytrzymywaniu jej, szarpaniu i usiłowaniu doprowadzenia do stojącego nieopodal pojazdu przy przystanku autobusowym.
W związku z tym zdarzeniem został sporządzony portret pamięciowy. Sprawcą był mężczyzna w wieku ok. 40 lat, wzrostu ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, cera normalna blada, włosy ciemne, po bokach krótkie, w środkowej części na górze głowy włosy średniej długości zaczesane do góry tzw. irokez, w lewej brwi posiadał kolczyk zakończony kulkami, w lewym uchu umieszczone koło tzw. tunel.
Ubrany był w spodnie długie w kolorach szaro -zielono -czarno -białych typu bojówki, koszulkę z krótkim rękawem z napisem Nike.
Osoby które rozpoznają mężczyznę widocznego na portrecie pamięciowym lub posiadają wiedzę na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim przy alei 3 Maja 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim lub telefoniczny pod nr. 41 -267 -12 -57 lub 112.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *