„Perspektywy” pełne muzyki (zdjęcia, wideo). Koncert grupy „Koniec Świata” i Karoliny Czarneckiej

W naszej redakcji od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godz.8-15 można kupić bilety na dwa najbliższe koncerty, jakie odbędą się w klubie „Perspektywy”.
W najbliższą sobotę 10 listopada br. zagra tu „Koniec Świata”, zaś tydzień później 17 listopada br. Karolina Czarnecka. Cena w przedsprzedaży 25 zł. Początek występów godz.19.30
Obchodzący osiemnaste urodziny grupa „Koniec Świata”, słuchając głosu swoich fanów i sympatyków, wyruszyła w jesienną trasę z programem, który obejmie materiał z dwóch najlepszych zdaniem fanów albumów: „Kino Moskwa” oraz „Oranżada”.


Z kolei Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album „Solarium 2.0” – promowany singlem „Anaruk” – będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *