„Perspektywy” pełne muzyki (zdjęcia, wideo). Koncert grupy „Koniec Świata” i Karoliny Czarneckiej

W naszej redakcji od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem wtorku) w godz.8-15 można kupić bilety na dwa najbliższe koncerty, jakie odbędą się w klubie ?Perspektywy?.
W najbliższą sobotę 10 listopada br. zagra tu ?Koniec Świata?, zaś tydzień później 17 listopada br. Karolina Czarnecka. Cena w przedsprzedaży 25 zł. Początek występów godz.19.30
Obchodzący osiemnaste urodziny grupa ?Koniec Świata?, słuchając głosu swoich fanów i sympatyków, wyruszyła w jesienną trasę z programem, który obejmie materiał z dwóch najlepszych zdaniem fanów albumów: ?Kino Moskwa? oraz ?Oranżada?.


Z kolei Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką ?Hera koka hasz LSD?, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów. Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście. W 2014 roku artystka wydała EP-kę ?Córka?, która została ciepło przyjęta przez słuchaczy. W kwietniu 2018 r. miał swoją premierę album ?Solarium 2.0? ? promowany singlem ?Anaruk? ? będący swoistą kontynuacją opowieści rozpoczętej przez artystkę na debiutanckim krążku.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *