Rowerzysta na pasie zieleni

W dniu 20 sierpnia 2019 r., ok. godz. 16, w Ostrowcu Świętokrzyskim, jeden z policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy, wracając do domu po zakończonej służbie zauważył na skrzyżowaniu ul. Samsonowicza i Rudzkiej leżącego na pasie zieleni mężczyznę. Nieopodal niego znajdował się przewrócony rower.

-Policjant natychmiast zatrzymał swój prywatny pojazd i podbiegł pomóc leżącemu rowerzyście, który uskarżał się na silny ból barku ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim.. Jak się okazało, kierowca jednośladu wracając z pracy rozpędził na ścieżce rowerowej i uderzył w betonowy słupek.

Funkcjonariusz natychmiast udzielił pomocy przedmedycznej mężczyźnie i powiadomił służby ratunkowe. Rowerzysta trafił do szpitala.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Rowerzysta na pasie zieleni

  • 22 sierpnia 2019 at 11:01
    Permalink

    Odcinek ścieżki rowerowej w w/w miejscu,czyli przy zjeździe z góry,wymaga szczególnej ostrożności,rozwagi rowerzysty i w pełni sprawnych hamulców roweru.Przecież ścieżka ta kończy się zakrętem i przejściem dla pieszych przez ul.Rudzką.Oby tam nie było żadnych podobnych jak i groźniejszych wypadków…

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.