Hyundai Prasek dla siatkarek KSZO (zdjęcia)

Siatkówka w Polsce to nie tylko świetne wyniki sportowe, ale przede wszystkim fantastyczne widowiska skupiające tysiące ludzi na halach w całym kraju i miliony przed telewizorami. Sport jest jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta. Autoryzowany Dealer marki Hyundai w Radomiu został nowym partnerem motoryzacyjnym klubu. Po raz pierwszy w historii KSZO Ostrowiec, a także jako pierwszy klub w 1. Lidze Siatkówki Kobiet, zawodniczki, sztab szkoleniowy i biuro klubu będą mieli do dyspozycji samochody.

Hyundai Prasek przekaże na potrzeby KSZO Ostrowiec 3 samochody osobowe z pełnym serwisem i ubezpieczeniem, z możliwością rozszerzenia tej floty już w pierwszym roku współpracy. Auta są specjalnie obrandowane herbem klubu oraz siatkarskim motywem. Kibice będą mogli zobaczyć nasze samochody nie tylko na ulicach Ostrowca Świętokrzyskiego, ale także przed meczami KSZO we własnej hali. Hyundai Prasek uzyskał w zamian szereg praw marketingowych. Logo sponsora znajdzie się w hali, na koszulkach, stronie internetowej i wszystkich materiałach poligraficznych.
Kontrakt z nowym partnerem motoryzacyjnym negocjował Dawid Ogórek, dyrektor klubu.
? Niezmiernie się cieszę, że udało nam się podpisać umowę, gdyż współpraca obu podmiotom przyniesie wiele korzyści. Zaznaczam, ze dopełnienie formalności zajęło nam niewiele czasu, gdyż Hyundai Prasek widzi bardzo duży potencjał sprzedażowo-marketingowy w naszym klubie, który może być trampoliną do rozszerzenia sprzedaży we wschodniej części województwa świętokrzyskiego. Bardzo cieszymy się z nawiązanej współpracy, ponieważ marka Hyundai gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo, a do klientów podchodzi z pełnym profesjonalizmem ? powiedział Dawid Ogórek.
To już kolejna znana marka, po Kryniczance, która dołącza do sponsorów siatkarskiego KSZO.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *