Koniec zabawy w chowanego

W dniu 26 listopada 2019 r., na jednej z ostrowieckich ulic, został zatrzymany 23-latek. Jak się okazało, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od pół roku. Ma do obycia karę 150 dni pozbawienia wolności.

-Tego samego dnia policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej jednostki policji, zajmujący się poszukiwaniem osób zaginionych oraz ukrywających się przed organami ścigania, zatrzymali w sumie trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości ?mówi aspirant Ewelina Wrzesień, oficer pasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Dwaj kolejni z zatrzymanych w tym dniu to ostrowczanie w wieku 55 i 39 lat. 55-latek ma do odbycia karę 60 dni pozbawienia wolności za kradzieże, a drugi – skazany za dwukrotne kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości – karę 8 miesięcy pozbawienia wolności.

W dniu 7 listopada 2019 r. policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy namierzyli i zatrzymali w jednej z dzielnic Warszawy ukrywającego się 27-letniego mieszkańca gminy Ćmielów. Mężczyzna od 6 lat był poszukiwany trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Poszukiwały też był przez  kilka prokuratur z terenu kraju. Za liczne oszustwa spędzi blisko rok w więzieniu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *