Siatkarki KSZO przegrywają w Szczyrku

I liga siatkówki. *SMS PZPS – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:18, 25:21, 25:21).
KSZO: Klekot, Kacprzak, Kobus, Kawa, Piotrowska, Marcyjanik, Rdzanek (libero) oraz Szczygieł, Kmuk, Błaszczyk, Klepacz. Trener: Marcin Cebo.
Siatkarki KSZO po wyrównanej grze uległy licealistkom ze Szczyrku. Szkoda, że nie ugrały nawet seta, bo na to zasłużyły.
Od początku pierwszej partii kilkupunktową przewagę osiągnęły siatkarki SMS. Prowadziły 8:5, 10:7. Chociaż ostrowczanki zdobyły cztery punktem blokiem i zmniejszyły dystans do stanu 14:13, to nie były w stanie odpowiedzieć na szybką grę SMS.
Początek drugiego seta należał do podopiecznych Marcina Cebo, ale od prowadzenia 6:7 szybko zrobiło się 15:10 dla miejscowych. Co prawda pomarańczowo-czarne zmniejszyły dystans i było 17:15, 20:19 i 22:21, ale w decydujących akcjach zabrakło im precyzji i górą były siatkarki SMS,
W trzecim secie utrzymywała się kilkupunktowa przewaga SMS, która prowadziła 5:4, 10:8 i 13:9. Od stanu 16:16 wzrosły nasze nadzieje na to, KSZO wygra tę partię i utrzyma się w meczu, zwłaszcza przy stanie 19:21. Powtórzył się jednak scenariusz z wcześniejszych meczów i nasz zespół w jednym ustawieniu stracił aż sześć punktów w jednym ustawieniu i zszedł z parkietu pokonany.