Iwona Ivo Kmiecik w Zmianie Klimatu

W sobotę, 28 grudnia o godz. 20, w kawiarni Zmiana Klimatu wystąpi artystka znana szerszemu gronu słuchaczy z Must be the music.
Iwona IVO Kmiecik, bo o niej mowa, od udziału w popularnym talent show (2012 rok) zdążyła nagrać dwa solowe albumy: Kolor Szlachetności (2013) oraz Tylko dziś (2018), wziąć udział w Koncercie Super Debiuty w Opolu, zaśpiewać u Jandy (obie Panie urodziły się w Starachowicach), Chyry i Mykietyna, zwyciężyć w konkursie Polskiego Radia i Zaiksu ?Piosenka na 100? z utworem Ziemia Księżyc i obronić tytuł doktora sztuk muzycznych w specjalności wokalistyka. We wrześniu i październiku b. r. można było śledzić jej występy w The Voice of Poland.
W Ostrowcu Iwona IVO Kmiecik – śpiew, instrumenty klawiszowe wystąpi z towarzyszeniem perkusisty Damiana Niewińskiego. Blues, swing, hip-hop, słowiańskie melodie, improwizacja, 3 instrumenty i dwoje muzyków. To niecodzienna kombinacja, dająca obłędny efekt. Artyści wykonają autorskie piosenki i tematy jazzowe oraz zbiór ulubionych kompozycji stworzonych przez takie tuzy jak Chick Corea, Nina Simone, czy Krzysztof Komeda.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *