Ostrowiecki Browar Kultury w finale ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku

Przebudowa Ostrowieckiego Browaru Kultury zyskała uznanie wśród kapituły Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku. W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 320 obiektów z całej Polski. Do ścisłego finału zakwalifikowano  64 obiekty. Warto przypomnieć, że w roku 2019 Otwarte Baseny na Rawszczyźnie zyskały uznanie kapituły i zdobyły pierwszą nagrodę i tytuł Modernizacji Roku 2018 r.

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji powinno nastąpić na przełomie września i października 2020 r. Do tego czasu komisja konkursowa będzie wizytować wszystkie finałowe obiekty. W tym czasie trwa także, niezależne od opinii kapituły, głosowanie internetowe o nagrodę internautów. Głosować można raz dziennie, wystarczy jedynie podać adres e-mail oraz imię i nazwisko, a potem potwierdzić oddanie głosu w otrzymanej wiadomości. Głosowanie trwa do 3 sierpnia 2020 r. do godz. 12.00.

Jarosław Górczyński, prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego: -Mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego to bardzo aktywni internauci, o czym sam niejednokrotnie się przekonałem. Pamiętam dyskusję w mediach społecznościowych nad ?Rawką? i później OBK, w której brało udział tysiące osób i wiele z pomysłów tam podrzuconych pojawiło się później w projekcie budowlanym. Teraz liczę, że równie skutecznie uda nam się przegłosować Ostrowiecki Browar Kultury w konkursie stworzonym przez kapitułę ogólnopolskiego konkursu.

Link do głosowania: http://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/1691/object/1737/ostrowiecki-browar-kultury

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.