Techramps zmodernizuje ostrowiecki skatepark. Mamy wizualizacje obiektu!

Grupa Techramps zrzeszająca marki zajmujące się projektowaniem i budową nowatorskich obiektów sportowych dokona modernizacji ostrowieckiego skateparku znajdującego się w Parku Miejskim.

– Skatepark składał się będzie teraz z elementów dostosowanych do bardzo zaawansowanych riderów, jak i tych początkujących- mówi Anna Kurbiel  Lider Działu Sprzedaży i Marketingu Grupy Techramps. Rozbudowa obiektu została zaprojektowana tak, aby wszystkie nowe urządzenia tworzyły jeden, spójny obiekt z istniejącymi elementami.

Nowe elementy skateparku to m.in.: minirampa połączona z bank ramp, quarter pipe, jumbox, roll in, grindbox łamany oraz piramida. Najciekawszym nowym elementem skateparku będzie przeszkoda roll in, która mierzy aż 3,2 m wysokości i służy jako rozpęd dla urządzeń takich jak jumpbox oraz spine ramp.

– Młodzież to bardzo ważna grupa społeczna tworząca nasze miasto. Dlatego wsłuchujemy się w głos jej przedstawicieli tworząc ofertę kulturalną oraz sportowo ? rekreacyjną. Modernizacja skateparku to wynik rozmów i konsultacji z młodymi ostrowczanami ? mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński. Skatepark to ważne miejsce na mapie ostrowieckich obiektów rekreacyjnych. Pełni rolę bezpiecznego miejsca wypoczynku i rekreacji dla miłośników jazdy na deskorolkach, rolkach, hulajnogach oraz rowerach BMX. Młodzież chętnie spędza tu wolny czas na świeżym powietrzu, ćwiczy sprawność fizyczną i realizuje pasje oraz integruje się w realny sposób, a nie w świecie wirtualnej rzeczywistości. To szczególnie ważne w dzisiejszych czasach.

Techramps, który zmodernizuje ostrowiecki obiekt, oddał do użytku ponad 1000 obiektów, wykonanych na najwyższym poziomie. Wyposażył europejskie miasta w najlepsze skateparki, pumptracki, flowparki, wakeparki, waveparki oraz snowparki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *