?Primo? stawia na stand-up

Restauracja ?Primo? mieszcząca się w Ostrowcu Świętokrzyskim na osiedlu Ogrody konsekwentnie stawia na stand-up. Już w najbliższy czwartek 6 sierpnia br. pojawią się w tu Tomek Kołecki oraz Cezary Jurkiewicz. Początek o godz.20.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak ?Tylko dla dorosłych? TVP2, ?Comedy Club? Comedy Central czy ?Kuba Wojewódzki? TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Z kolei Cezary Jurkiewicz to komik, tekściarz, scenopisarz i hipochondryk z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.

Bilety w cenie 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu wydarzenia/ na bramce). Można je też nabyć on-line 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *