Wyjątkowy wieczór w ?Zmianie klimatu?. Wystąpi Asia Pyrek

? Zmiana Klimatu? zaprasza w najbliższy piątek 21 sierpnia br. o godz.20.30 na dziedziniec Ostrowieckiego Browaru Kultury na koncerty Asi Pyrek vel Mariposy.
Jej album ?Efekt motyla? został nagrany w legendarnym studiu EGREM w Hawanie. Wzięli w tym udział najlepsi muzycy afro-kubańskiego stylu: członkowie zespołów Buena Vista Social Club (Amadito Valdés), Afro-Cuban All-Stars, Chucho Valdés. Gościnnie wystąpiła Urszula Dudziak i kubańska diva operowa Milagros de los Ángeles Soto.
Piosenki z tej płyty to ?podróż bohaterki?, która będąc w zachodnim, konsumpcyjnym świecie ? poddawana jest ciągłemu programowaniu ? by słuchać innych, a nie siebie. Żyje w ciągłym biegu, braku czasu i relacji, ale którejś nocy ma sen? a w tym śnie dowiaduje się, że ?królewicz? nie przybędzie na ratunek? i że sens swojego życia musi odkryć sama? Kobieta rusza w świat w poszukiwaniu najlepszego miejsca, pracy, miłości i kontaktu ze sobą samą.
Z uwagi na pandemię artystka wystąpi solo.
Asia Pyrek to podróżniczka, fotografka, Indianka, kompozytorka, wokalistka, numerolożka, coach szczęścia oraz mówczyni motywacyjna. Mieszkała na Karaibach, podróżowała po Stanach Zjednoczonych, odwiedzała indiańskie plemiona, a podczas pobytu na Kubie spełniła swoje największe marzenie. Nagrała swój album.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *