Spacer po Częstocicach i wykład Tadeusza Banaszka

Centrum Krajoznawczo-Historyczne im. prof. Mieczysława Radwana w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza w sobotę 19 września wszystkich zainteresowanych na popołudniowy spacer krajoznawczo-historyczny po Częstocicach.

Rozpocznie się on o godz. 15.00 i potrwa około dwóch godzin. Zbiórka uczestników obok budynku MOPS przy ul. Świętokrzyskiej.  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spacer jest realizowany w ramach projektu ?Siła historii? współfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności ? Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Centrum Krajoznawczo-Historyczne im. prof. Mieczysława Radwana zaprasza także wszystkich zainteresowanych na wykład monograficzny dra Tadeusza Banaszka pt. ?Jednostki obrony terytorialnej w Ostrowcu 1966-1979? organizowany pod szyldem Europejskich Dni Dziedzictwa, a realizowany w ramach cyklu spotkań historycznych pn. ?Ciebie jedną kocham… – czyli historycznym szlakiem przez Świętokrzyskie? (VII edycja) współfinansowanych przez Województwo Świętokrzyskie. Odbędzie się on w piątek 18 września w ODS ?Malwa? na os. Stawki 45. Początek spotkania: godz. 16.00. Wstęp wolny.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *