Dziś otwiera się Carrefour w Galerii Ostrowiec

Na dziś na godzinę 12 zaplanowano otwarcie nowego hipermarketu Carrefour w Galerii Ostrowiec w Ostrowcu Świętokrzyskim. W dzień otwarcia dla klientów przygotowano wiele atrakcji i rabatów.

Przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, eko-animacje dla dzieci, a także drobne upominki: gadżety dla najmłodszych i dorosłych. Nie zabraknie również występu zespołu Koła Gospodyń Wiejskich ?Kunowianie?. Panie z Koła specjalnie na tę okazję przygotują regionalne produkty do degustacji,  a do tego klienci będą mogli podziwiać głosy młodych talentów, czyli występ przedszkolaków.

Na otwarcie hipermarketu przygotowano specjalny katalog z ofertami dnia ? na każdy dzień przewidziane są  2 wybrane produkty w supercenie!

Jak zawsze Carrefour zachęca klientów do korzystania z aplikacji mobilnej Mój Carrefour: dostępne są rabaty przy pierwszych zakupach za minimum 150 zł z użyciem aplikacji – klienci otrzymają 20zł w e-bonie na kolejne zakupy. Ta promocja trwa przez cały okres obowiązywania katalogu otwarciowego od 8.09-18.09.2021. Każdy klient może z niej skorzystać jednorazowo.

Dodatkowo najnowsza akcja rabatowa dla klientów to rabat dostępny do końca września w  każdym   tygodniu,   jeśli  klienci  zakupią   produkty   z  użyciem  aplikacji  za minimum 80 zł, a maksimum 300zł – otrzymają wtedy 10% rabatu. Z tej promocji będą mogli skorzystać jednorazowo w danym tygodniu. Szczegółowe regulaminy dostępne są na carrefour.pl oraz Punkcie Obsługi Klienta na terenie hipermarketu.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Dziś otwiera się Carrefour w Galerii Ostrowiec

  • 8 września 2021 at 11:17
    Permalink

    Tę markę handlową już poznaliśmy w Ostrowcu – czy będzie atrakcyjniejsza podażowo od Tesco i miniMala , wątpię.Dziś w naszym mieście brakuje takich quasi-delikatesów na dużej powierzchni i nie mam tu na myśli wysokich cen artykułów a podaż towarów z tzw. górnej półki , importowanych i oryginalnych.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *