Dobry start lekkoatletów UKS „Czwórka”

W Kielcach, w hali, odbył się gwiazdkowy mityng lekkoatletyczny, w którym wzięło udział 10 zawodników UKS ?Czwórka? Ostrowiec Świętokrzyski.
Bardzo wartościowe wyniki odnotowała nasza wieloboistka Patrycja Mucha, która z nowym rekordem życiowym w biegu na 60 m przez płotki (9,89 s.) wywalczyła pierwsze miejsce. Patrycja była trzecia w biegu na 60 m z czasem 8,50 s., a w dal skoczyła 4,17 m.
Na uwagę zasługuje też występ Dominiki Karwackiej, która w pchnięciu, ważącą 2 kg kulą uzyskała wynik 11, 67 m i stanęła na najwyższym podium. 60 m pokonała natomiast w czasie 9,19 s.
Pozytywnie i z nadziejami na coraz lepsze rezultaty zaprezentowała się też Wiktoria Bochniak, która w pchnięciu, ważącą 3 kg kulą wywalczyła drugie miejsce z nowym rekordem życiowym 10,37 m.
Debiutujący w zawodach lekkoatletycznych Janek Mularski w swojej kategorii wiekowej w pchnięciu, ważącą 5 kg kulą uzyskał wynik 11,08 m, co dało mu drugie miejsce. Jakub Strzelecki w tej samej kategorii pchnął kulę na odległość 9,39 m i zajął 4 miejsce. Paula Stawowiak w pchnięciu, ważącą 3 kg kulą wywalczyła drugie miejsce z rezultatem 7,70 m. Paula bieg na 60 m pokonała w czasie 9,40 s. Julia Tkaczyk w dal skoczyła 3,80 m i w biegu na 60 m uzyskała wynik 9,28 s.
Sandra Miśkiewicz w dal skoczyła 4,02 m i zajęła czwarte miejsce, a 60 m przebiegła w czasie 9,00 s. Katarzyna Winiarska w biegu na 600 m uzyskała wynik 2:06,10 min., plasując się na piątym miejscu. Z kolei nasza najmłodsza zawodniczka. Hanna Kordos w dal skoczyła 3,60 m, a 60 m pokonała w czasie 9,60 s.
-W nowym roku na pewno wywalczymy więcej czołowych miejsc i więcej medali ? mówi prezes i trener ?Czwórki?, Janusz Ozdoba. ?Startując w kieleckiej hali z oczywistych powodów nie mogliśmy zaprezentować się we wszystkich konkurencjach, które nasi lekkoatleci uprawiająca co dzień. Za pośrednictwem gazety chciałbym podziękować rodzicom za pomoc w transporcie na zawody do Kielc, w których strat zakończył się naszym sukcesem.