Tymczasowe tatuaże hitem tego lata!

Zdobnictwo na ciele jest znane od kiedy istnieje cywilizacja. Przez lata nie były dobrze kojarzone i ich jakość i wzory też pozostawiały wiele do życzenia. Od kilku lat jest popyt, a w kolejce do tatuatorów czeka się czasami po kilka miesięcy.

Za ojczyznę tatuaży przez długie wieki uważano Azję, skąd trafiły do Polinezji. Najstarszy udokumentowany tatuaż sprzed 5300 lat wg najnowszych odkryć pochodzi z Europy. Jego właścicielem jest znaleziony w 1991 w Alpach tzw. człowiek z lodu- Otzi. Na jego zamrożonym ciele było 15 tatuaży.

Moda na tatuaże przywędrowała do Polski z Zachodu w XIX w. Początkowo wzory wyróżniały gangsterów kryminalistów, grupy przestępcze. W połowie XX w. zaczęli tatuować się ekscentryczni artyści. W ostatnich latach większość artystów, aktorów, piosenkarzy i nie tylko zdobi swoje ciała tatuażami.

Jeśli Ty też chciałbyś mieć tatuaż ale boisz się, że to ozdoba na całe życie i nie potrafisz się zdecydować, zrób sobie tatuaż tymczasowy. Możesz go sam zaprojektować i zmyć kiedy tylko chcesz.

Lato jest doskonałą okazją na takie ozdoby. Masz ogromne możliwości w wyborze kolorów i wzorów jeszcze większe jak w przypadku prawdziwego tatuażu. Ozdób swoje ciało i spraw aby wszystkie spojrzenia były skierowane tylko na Ciebie.

Ostatnimi czasy zaczyna się ich używać też na licznych imprezach okolicznościowych. Np. wesela są idealną okazją do noszenia spersonalizowanych tatuaży, zarówno dla gości, jak i dla samej pary młodej. Jeśli chodzi o gości, możesz dać każdemu tatuaż lub zostawić ich wiele na stoliku aby każdy, kto chce, mógł zrobić sobie tatuaż na ciele i urozmaicić imprezę.

W bardziej eleganckim stylu panny młode wykonują tymczasowe tatuaże: tribale, dekoracyjne lub o specjalnym znaczeniu. Mogą być niewielkie, umieszczone w niepozornym miejscu, lub nawet bardzo widoczne, tak aby stanowiły część outfitu z suknią panny młodej.

Również przyjęcia urodzinowe to bardzo uroczyste chwile, podczas których wszyscy, zarówno dzieci, jak i dorośli, chcą robić fajne rzeczy. Z okazji tych uroczystości można wykonać spersonalizowane tatuaże z imieniem i wiekiem głównego bohatera, rysunkiem nawiązującym do niego lub dowolnym wzorem, jaki się chce stworzyć. Każdy gość może nakleić swoją własną naklejkę, aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.

Od kilku lat modne jest ozdabianie brzuszków przez kobiety ciężarne, zwłaszcza w końcowym okresie ciąży, na potrzeby oryginalnych sesji zdjęciowych. Tymczasowe tatuaże mogą być wygodnym i prostym sposobem na ozdobienie brzucha przyszłej mamy wybranymi przez nią wzorami, a tym samym na zrobienie niepowtarzalnych zdjęć i wspomnień na zawsze.

Tatuaże te można stosować także w innych sytuacjach. Na przykład, aby uczestniczyć w festiwalach muzycznych lub koncertach, możesz tymczasowo nosić tatuaż zespołu, który najbardziej lubisz, bez konieczności uciekania się do wykonania tatuażu trwałego. Również na wieczory kawalerskie i panieńskie, rodzinne obiady lub kolacje, obiady firmowe lub inne imprezy o swobodnym charakterze, z udziałem dzieci lub tylko dorosłych.

Tusz do tych tatuaży jest wykonany z bezpiecznego i nietoksycznego materiału, testowanego dermatologicznie więc mogą być przeznaczone nawet dla najmłodszych bez obawy o alergie lub inne. 

Tatuaż tymczasowy jest bezpieczny i bezbolesny. Utrzymuje się na skórze przez 1 tydzień, dzięki czemu jest wręcz idealny na lato bądź specjalne imprezy.

Nie trać więc już więcej czasu, spersonalizuj sobie swój tatuaż na to lato.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *