Wieczór kawalerski, o którym nigdy nie zapomnicie – jak go zorganizować?

Wieczór kawalerski to ten moment w życiu, zaraz obok ślubu, o którym nie chce się zapomnieć. Powinien być chwilą szaleństwa, dobrej zabawy i czerpania radości z ostatnich chwil przed zaślubinami. Najczęściej na świadku spoczywa obowiązek przygotowania imprezy. Jak się do niej zabrać i o co zadbać, aby była epicka?

Najważniejsi są ludzie oraz miejsce

To nie do końca prawda, że „nieważne gdzie, ważne z kim”. Miejsce, w którym zorganizujesz wieczór kawalerski ma ogromne znaczenie. Wyobraź Was sobie na wycieczce po lokalnym muzeum, aby po zakończonym zwiedzaniu wybrać się na obiad w barze mlecznym. No, z pewnością nie jest to wieczór kawalerski rodem z „Kac Vegas”. Zadbaj więc o miejsce, które spodoba się przyszłemu Panu Młodemu, ale i gościom. Możesz wynająć limuzynę, ale samochód terenowy, który będzie Was wozić z punktu A do punktu B. To dodatkowy smaczek, który urozmaici imprezę i pokaże, że zadbałeś i całą sferę logistyczną.

Bez ludzi, nie będzie zabawy. Jeśli doskonale znasz otoczenie Pana Młodego, możesz samodzielnie przygotować listę osób, które trzeba zaprosić. Skoncentruj się na tych, którzy lubią imprezować i mają na to siły. Swoje wybory zawsze możesz skonsultować z najważniejszą osobą wieczoru. Dowiesz się wówczas, czy nikogo nie brakuje na liście. Z drugiej strony, jeśli tworzycie zgraną paczkę kilkorga znajomych, możecie się skrzyknąć i kompletnie zaskoczyć Pana Młodego przygotowaną imprezą. Na pewno nie będzie kręcić nosem!

Zadbaj o gadżety

Gadżety są nieodłącznym dodatkiem do wieczorów kawalerskich. Nic dziwnego, bawią, czasem są praktyczne, czasami sprośne, a czasem stanowią świetną pamiątkę. Mile widziane będą wszelkiego rodzaju dmuchane lalki, gadżety erotyczne, przebrania, dodatki związane z imprezami. Możesz jednak iść o krok dalej i przygotować dla Was okazjonalne t-shirty. Wykorzystaj do tego indywidualne nadruki na koszulki. Umieść na nich zdjęcie kawalera lub pary, imiona, oznacz koszulkę przygotowaną dla Gwiazdy Wieczoru lub postaw na jakieś zabawne hasła, zdjęcia, rysunki. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

Niech wszystkie t-shirty będą w jednakowym fasonie i kolorze. To sprawi także, że nawet w zatłoczonym miejscu, bez problemu się znajdziecie i nikt nie będzie mieć wątpliwości co do tego, dlaczego świętujecie! Co ważne, nadruk na taką koszulkę nie musi być drogi. Możesz wybrać sitodruk lub druk cyfrowy DTG. Wiele zależy od tego, ilu sztuk potrzebujesz, jak wyglądać będzie grafika i jaką koszulkę wybierzesz. T-shirty będą jednak stanowić świetna pamiątkę z tego wieczoru, która zostanie z Wami na wiele kolejnych lat!

Istotne jest też to, że nie musisz znać się na rzeczy. Korzystając z pomocy takich firm jak np. 123 Koszulki, otrzymasz pełne wsparcie przy realizacji zamówienia. Eksperci doradzą wybór konkretnej odzieży oraz technik druku, przygotują wizualizację, a następne przystąpią do przygotowania Waszych odjechanych koszulek!

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *