Trzecie miejsce piłkarzy ręcznych KSZO w ostrowieckim turnieju sparingowym

W ostrowieckiej hali rozegrany został turniej z udziałem pierwszoligowych szczypiornistów KSZO, UW Warszawa, Wisły Sandomierz i Orląt Zwoleń.

W pierwszym meczu półfinałowym KSZO zagrał z Orlętami Zwoleń. Było to niezwykle zacięte spotkanie. Do przerwy zanotowaliśmy rezultat 14:14, a po końcowej syrenie 31:31. O wszystkim decydowały więc rzuty karne, które lepiej egzekwowała drużyna ze Zwolenia. KSZO więc przypadła w turnieju walka o 3 miejsce.

W drugim meczu półfinałowym ekipa UW Warszawa zagrała z Wisłą Sandomierz i wygrała 33:31 (17:12).

W meczu o 3 miejsce podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego nie pozostawili już rywalom złudzeń i rozgromili wręcz Wisłę Sandomierz 41:23 (20:9).

Natomiast w finale szczypiorniści z Warszawy prowadzenie do przerwy z Orlętami 17:14 utrzymali do końcowej syreny, wygrywając ostatecznie 35:31.