Pobił brata i jeszcze jednego mężczyznę, teraz siedzi…

W dniu 14 września 2022 r. Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 28-latka, który jest podejrzany jest o uszkodzenie ciała dwóch mężczyzn i kradzież mienia na szkodę jednego z nich.

-Kilka dni temu dyżurny ostrowieckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do miejscowego szpitala został dowieziony 20-letni ostrowczanin, który miał zostać pobity przez swojego znajomego –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jak ustalili przez funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego, 28-latek najpierw pobił 20-latka, a następnie jego 28-letniego brata. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie ostrowczaninowi dwóch zarzutów uszkodzenia ciała, a także kradzieży mienia dokonaną na szkodę jednego z pokrzywdzonych.

28-letni ostrowczanin został przez sąd tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy, a za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.