Jakub Burek na testach w Wiśle Płock

Nasz bramkarz i wychowanek KSZO Jakub Burek w dniach od 25 do 27 października będzie przebywał na testach w ekstraklasowej Wiśle Płock i brał udział w treningach pierwszego zespołu. Przypomnijmy tylko, że asystentem pierwszego trenera w klubie z Mazowsza jest były nasz piłkarz i trener, Dariusz Pietrasiak.
-Jesteśmy bardzo zadowoleni, że praca z naszą młodzieżą przynosi efekty, bo Wisła, to nie jedyny klub, który interesuje się naszymi młodymi zawodnikami. Kuba ma podpisany z KSZO trzyletni kontrakt, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość -podkreśla prezes klubu, Piotr Chorab.
-Gra na przedpolu Kuby, z której zasłynął, to efekt gry w ustawieniu 4-3-3 – mówi trener bramkarzy KSZO, Janusz Jojko. –Daje nam więcej możliwości i co ważniejsze efektów. Oobiscie daję sobie dwa lata, by doprowadzić Kubę do gry w ekstraklasie.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Jakub Burek na testach w Wiśle Płock

  • 20 października 2022 at 16:29
    Permalink

    Ktoś tu pisał przed rozpoczęciem sezonu ze błędem będzie Jakuba wstawiać do pierwszego składu. A tu proszę jaka forma, powodzenia. Mam nadzieje ze zobaczymy Go w podstawowym składzie, ponieważ osobiście w tym sezonie trzymam kciuki za Wiśle z Plocka.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *