Do dogrywki zabrakło 42 sekund! Piłkarki KSZO 1929 poza Pucharem Polski Kobiet w Futsalu

1/16 Pucharu Polski Kobiet w Futsalu. *KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – AZS UJ Kraków 4:5 (2:1).

1:0- Wiktoria Jurecka

2:0 – Patrycja Szymańska

2:1 -Clara Soquessa

2:2 – Martyna Kurkiewicz

3:2 -Amelia Bień

3:3 – Clara Soquessa

3:4 – Amelia Talaga

4:4 – Wiktoria Latała

4:5 – Clara Soquessa

KSZO: Naglarska, Bień, Szymańska, Jurecka, Zakrzewska oraz Zienkowska, Zawolik, Krawczyk, Latała, Kowalska, Tymowska, Olszewska. Trener: Szymon Kroczek.

Nasze piłkarki, po niezwykle wyrównanym i emocjonującym spotkaniu, przegrały w ostrowieckiej hali w 1/16 Pucharu Polski Kobiet w Futsalu z akademiczkami z Krakowa 4:5.

Nasza drużyna prowadziła 2:0, a później 3:2. Kiedy rywalki wyszły na prowadzenie przy stanie 3:4 podopieczne trenera Szymona Kroczka potrafiły doprowadzić do wyrównania. Liczyły co najmniej na dogrywkę, ale nie potrafiły zatrzymać bezsprzecznie najlepszej na boisku, Clary Soquessy, zdobywczyni trzech bramek, w tym tej najważniejszej na 42 sekundy przed końcowym gwizdkiem sędziego. Zasłużyły jednak, za wolę walki i ambicję na przychylne recenzje. Co prawda AZS UJ Kraków, ze względu na rozgrywane równolegle Akademickie Mistrzostwa Polski,  nie przyjechał do Ostrowca w swym najsilniejszym składzie, ale w niczym nie umniejsza to dobrej postawy naszych piłkarek, które jakby niebyło rywalizowały z wielokrotnymi mistrzyniami Polski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *