Los przydzielił LOS

LOS (Lokalny Ośrodek Sportowy) Nowy Dwór Mazowiecki – zespół z I ligi siatkówki kobiet będzie rywalem naszego zespołu KSZO SMS w 1. rundzie rozgrywek o Puchar Polski. Pierwszoligowy team z Nowego Dworu Mazowieckiego podejmiemy we własnej hali 11 października.

Nasz młody zespół siatkarek na razie pieczołowicie trenuje, skupiając się głównie na zajęciach w siłowni i hali.

Przypomnijmy, że 7 października wyjazdowym meczem z MKS Maraton Krzeszowice siatkarki KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski zainaugurują nowy sezon. Tydzień wcześniej, 1 października, w ostrowieckiej hali rozegrany zostanie coroczny Ostrowiec Cup.

Wiadomo już, że ze składu zespołu z ubiegłego sezonu ubyły: Maja Orzyłowska, Julia Klisiak, Oliwia Błaszczyk, Wiktoria Salamon, Emilia Piotrowska, Julia Klimowicz, Gabriela Borawska. Z pozostałymi toczą się rozmowy. 

Możemy już oficjalnie potwierdzić, że czwarty sezon w pomarańczowo-czarnych barwach spędzi Aleksandra Mich. Przez te lata Ola pełniła funkcję kapitana zespołu. W tym sezonie planuje współpracę z klubem na jeszcze szerszej płaszczyźnie i najprawdopodobniej będzie prowadziła zajęcia z jedną z grup młodzieżowych.

KSZO SMS trenuje obecnie w następującym składzie:

Rozgrywające: Julia Kłosowska, Barbara Włodarczyk.

Przyjmujące i atakujące: Aleksandra Mich, Daria Nowak, Joanna Pawlik, Aleksandra Orlef, Anastasia Krivoruchko

Środkowe: Gabriela Werocy, Zuzanna Gruchaj, Amelia Kos.  

Libero: Paulina Mendzelewska, Julia Jabłońska.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *