Brawa dla „Twista”! (zdjęcia)

W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zagnańsku odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization w Tańcach Par.
Organizacji tego wydarzenia w tym roku podjęła się Gmina Zagnańsk oraz Studio Tańca Candela z Kielc.

W zmaganiach wzięło udział blisko 600 zawodników z całej Polski, w tym reprezentacja Ostrowca Świętokrzyskiego ze Studia Tańca TWIST w 15-osobowym składzie: Natalia Zając, Maja Skowron, Zuzanna Waliszewska, Dominika Tomaszewska, Wiktoria Traczyńska, Sandra Łukawska, Oliwia Sałata, Eliza Bugajska, Patrycja Jaworska, Dominika Dzik, Katarzyna Pieczaba, Małgorzata Kałuża, Aldona Janczyk, Irena Senderek oraz Małgorzata Gul.
Studio Tańca TWIST już od czterech lat wysyła zawodników prowadzonych przez trenerkę Agnieszkę Fornalską na turnieje w stylach karaibskich, skąd przywożą oni wysokie lokaty. W tym roku, jak się można było spodziewać ? poziom wzrósł, ale nie zaskoczyło to naszych tancerek i dalej zarówno w choreografiach grupowych, jak i indywidualnych prezentacjach pokazały wysoki poziom i dostały liczne pochwały za przepiękne prezentacje i image.
Krajowe Mistrzostwa Polski, które są najważniejszym wydarzeniem sezonu tanecznego dla naszych tancerek z grup Shake&Flow oraz Los Mujerosas,  zatem uważamy za udane. Bardzo zaskoczył nas przedwczesny termin tego wydarzenia, pozostawił on nam 4 miesiące do pracy na kolejny sezon, dlatego też już dziś zapraszamy do naszych grup turniejowych oraz kursów tańca na wielu poziomach i w wielu stylach tanecznych do Studia Tańca TWIST.
Po dwóch dniach zmagań na Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w Tańcach Par Studio Tańca ?TWIST? może pochwalić się następującymi sukcesami:
-Mistrzostwo Polski w kategorii SYNCHRO DANCE ?Formacje pow. 16 lat? w składzie: Natalia Zając, Maja Skowron, Zuzanna Waliszewska, Dominika Tomaszewska, Wiktoria Traczyńska, Sandra Łukawska, Oliwia Sałata, Eliza Bugajska oraz Patrycja Jaworska.
-Mistrzostwo Polski w kategorii CARIBBEAN SHOW Grupy pow. 31 lat dla grupy LOS MUJEROSAS w choreografii ?O Herosach!? w składzie: Katarzyna Pieczaba, Małgorzata Kałuża, Aldona Janczyk, Irena Senderek.
-Małgorzata Gul – wicemistrzostwo Polski w kategorii SYNCHRO DANCE Grupy pow. 16 lat.
– II wicemistrzostwo Polski w kategorii SALSA SHINE DUET pow. 16 lat dla Dominiki Dzik oraz Dominiki Tomaszewskiej
– IV finałowe miejsce w kategorii CARIBBEAN SHOW Grupy pow. 16 lat ? w choreografii ?LadiesCorporation? w składzie: Wiktoria Traczyńska, Maja Skowron, Natalia Zając, Zuzanna Waliszewska oraz Sandra Łukawska.
– V finałowe miejsce w kategorii SALSA SHINE DUET pow. 16 lat dla Natalii Zając oraz Mai Skowron.
– 11 miejsce w półfinale w kategorii CARIBBEAN SHOW Solo pow. 16 lat dla Mai Skowron w choreografii ?Harley Quinn?.
– 23 miejsce w ćwierćfinale, w kategorii SALSA SHINE Solo dziewcząt pow. 16 lat dla Natalii Zając.
– 1/8 finału SALSA SHINE SOLO dziewcząt pow. 16 lat dla solistek: Wiktorii Traczyńskiej, Dominiki Tomaszewskiej, Dominiki Dzik oraz Oliwii Sałaty.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *