Liga Siatkówki Kobiet. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Legionovia Legionowo 3:1

 

Print Friendly, PDF & Email

5 thoughts on “Liga Siatkówki Kobiet. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Legionovia Legionowo 3:1

 • 15 października 2017 at 14:18
  Permalink

  Witam. I apeluje o podejście do tematu z rozwagą. Panowie działacze z siatkówki nie zadluzajcie tego klubu na maksa o tak upadek bez sponsora jest nieuchronny. Miasto nie stać na utrzymywanie 3 sekcji na takim poziomie. Ogrom pieniędzy z miasta idzie bo znalazło się kilku zapaleńców z układami. Cierpi na tym piłka nożna i bardziej rozwojowa w moim odczuciu ręczna gdzie tradycje w naszym mieście są wiekowe. Poziom sportowy żenujący, zainteresowanie jak widać garstka ludzi naprawdę nie róbcie tego na siłę dla zaspkojenia własnych ambicji. Apeluje o wycofanie drużyny i rozłożenie finansów na ręczna i nożna, będzie więcej pożytku. W przeciwnym razie skończy się jak kilka lat temu z piłką wielkim hukiem i długami.

  Reply
 • 15 października 2017 at 14:33
  Permalink

  Pisalem o tym dawno.Ostrowiec jest piłkarski i nie ma sensu zaklinac rzeczywistości. Żenująca była ta prezentacja gdzie kilkanaście osób z zakupami zatrzymało się żeby zobaczyć. Kolejny sezon lania w czapkę za pieniądze miasta które powinny być lepiej wydane. Nikt nie zabrania siatkówki w tym mieście ale ludzie nie na takim poziomie za taką kase. Otrzasnijcie się ostatni dzwonek na to!!! Szymański kumaty top chłopak dobrze zrobił. Mam nadzieję,że wszyscy Ci działacze którzy zadłużaja klub i na siłę kasę dla 300 osób zostaną później pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Koniec dziadostwa i jazdy bez trzymanki w myśl „jakoś to będzie”.

  Reply
  • 17 października 2017 at 12:51
   Permalink

   Ten piłkarski Ostrowiec to tysiąc kibiców na meczu o żenującym poziomie sportowym ta obecna trzecia liga to kiedyś czwarta ,tam powinno się grać amatorami lub półamatorami o niskim poziomie budżetowym. Aktualne porównanie I ligi siatkówki kobiet do poziomu piłki nożnej to porównanie mercedesa do starego poloneza .Siatkówka to telewizja,promocja miasta na cały kraj piłka nożna to trzecioligowe opłotki objazd okolicznych wsi i miasteczek może oprócz Lublina i Rzeszowa. I naprawdę dziwię się ,że ludzi na siatkówkę przychodzi tak mało bo można zobaczyć sport na niezłym poziomie a piłka nożna cóż z ostatniego meczu wyszedłem zdegustowany poziomem niestety.

   Reply
 • 17 października 2017 at 18:37
  Permalink

  Bo właśnie jesteś niedzielnym kibicem. Właśnie jest 3 liga dzięki siatkówce której nikt nie ogląda poza garstka kibiców. A co do piłki nożnej to frekwencja nawet sięga 2 razy tyle co napisałeś na 4 poziomie. Jakby była 2-1liga byłoby 4-5tys pokazał to mecz pucharowy z Arką gdzie było 8 tys. Człowieku najwyższy poziom siatkówki i 600-700osob to żenujące wyższego już nie będzie. I o jakim poziomie mówisz kobiecej siatkówki która jest w cieniu męskich rozgrywek 2 ligi. Rozwaga kolego i rozsądek, prędzej czy później to padnie. Nie ma klimatu i tyle ani tradycji. Szkoda pieniędzy

  Reply
  • 26 października 2017 at 20:17
   Permalink

   mecz pucharowy z Arką gdzie było 8 tys

   popłynąłeś trochę 😉 no ale, młody jesteś, takie twoje prawo

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *