Ksiądz Paweł Anioł zaprasza do „Ostrowianki” na „Anielskie jadło”

Już jutro, 1 grudnia, w ?Ostrowiance?, zostanie otwarty bar dla mieszkańców, w którym każdy będzie mógł zakupić dwudaniowy obiad za przystępną cenę.
Inicjatorem powstania takiego miejsca w tej części miasta jest ks. Paweł Anioł, dyrektor Domu Ulgi w Cierpieniu im. Jana Pawła II. Kuchnię będzie prowadzić pięciu kucharzy zatrudnionych w kuchni św. Brata Alberta w Domu Ulgi w Cierpieniu. Jednocześnie w barze będzie sprzedawany chleb za 3 zł. Ksiądz Paweł poleca także pierogi domowej roboty. Dochód uzyskany z tej sprzedaży zostanie przeznaczony na sfinansowanie Wigilii dla osób samotnych.
Niewykluczone, że jeśli wypali inicjatywa, to w innych dzielnicach zostanie uruchomiona sieć „Anielskiego jadła”.
Ksiądz planuje przyjęcie około 70 osób. Bar będzie czynny od 10.30 do 16, a po godz. 16 będzie uruchamiana Pizzeria De Angello. Personel baru będzie przyjmował także zamówienia na potrawy świąteczne oraz na inne, rodzinne uroczystości. Dla osób chorych i samotnych, mieszkających w okolicach baru będzie możliwe dostarczanie obiadów. Chętni też będą mogli wykupić miesięczne karnety. Koszt jednego obiadu to 8 zł.

pa3

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Ksiądz Paweł Anioł zaprasza do „Ostrowianki” na „Anielskie jadło”

  • 25 grudnia 2017 at 12:18
    Permalink

    Jednocześnie w barze będzie sprzedawany chleb za 3 zł.Ale mi łaska,jak chleb można kpić za 1.50.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *