Choinka na Rynku i moc atrakcji

Właśnie kończą się przygotowania do wyjątkowej imprezy, jaka już w nadchodzącą niedzielę odbędzie się na ostrowieckim Rynku. To właśnie tutaj odbędzie się uroczyste rozświetlenie choinki. Tego dnia zobaczymy i usłyszymy podopiecznych Fundacji Braci Golec, Master Team oraz ostrowieckie szkoły taneczne ?Progres? i ?3 Your Mind?. Nie zabraknie też innych atrakcji nie tylko dla najmłodszych. Na wyjątkowe spotkanie już od godziny 12.30 zaprasza prezydent Jarosław Górczyński oraz Miejskie Centrum Kultury.

IMG_7410
Wszystko rozpocznie się od kilku piosenek na zimowy czas, a następnie sceną zawładną muzycy z ?Master Team?. Przed godz.14 nastąpi rozstrzygniecie konkursu na ?Skarpetę św. Mikołaja na prezenty?, który dla ostrowieckich placówek oświatowych zorganizowało MCK. Około 14.30 usłyszymy po raz pierwszy podopiecznych Fundacji Braci Golec, którzy zaprezentują, jak ?Góry brzmią?. Trzeba wiedzieć, że Łukasz i Paweł Golcowie z popularnej ?Golec uOrkiestra? wspierają zdolną muzycznie młodzież, propagującą kulturę Żywiecczyzny.

IMG_7412
Na godzinę 15 zapowiedziano pokazy kuglarskie, zaś na godz.15.20 występ Szkoły Tańca ?Progres?. Około godz. 16 zaprezentuje się ?3 Your Mind?, a kwadrans później nastąpi rozświetlenie choinki połączone z pokazem sztucznych ogni.

IMG_7413

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *