Super sportowe ferie. Trening z siatkarkami KSZO (zdjęcia)

Ferie w Ostrowcu Świętokrzyskim zapowiadają się interesująco, a to za sprawą bogatej oferty przygotowanej przez gminne instytucje.
Po kilku miesiącach nauki w murach szkolnych czas na beztroską zabawę i zasłużony odpoczynek. Z pewnością dzięki zaplanowanym na ten czas atrakcjom każde dziecko znajdzie coś co go zainteresuje. Ci, którzy ponad wszystko uwielbiają sport i aktywne spędzanie czasu będą mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w zajęciach sportowych prowadzonych przez zawodników klubów sportowych KSZO: ekstraklasowego piłki siatkowej kobiet, pierwszoligowego piłki ręcznej mężczyzn oraz trzecioligowego zespołu piłki nożnej.

Dziś, w poniedziałek, w hali ul. Świętokrzyskiej, odbył się trening z zawodniczkami piłki siatkowej KSZO. Na zajęciami z naszym zespołem zapraszamy także 19 lutego w godz. 11-13. Adeptów piłki nożnej zapraszamy na zajęcia 15 i 23 lutego w godz. 12-14. Natomiast chcących poznać technikę gry w piłkę ręczną zapraszamy na zajęcia pod okiem zawodników I- ligowego zespołu szczypiornistów w dniach 14 i 20 lutego w godz. 12-14.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *