Nie ustąpił pierwszeństwa?

W dniu 24 kwietnia 2018 r., o godz. 13.00, w Ostrowcu Świętokrzyskim na Alei Jana Pawła II, 24-letni kierujący pojazdem marki Opel Vivaro podczas wyjazdu z terenu stacji prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 69-letniej rowerzystce prawidłowo poruszającej się po ścieżce rowerowej. Po zderzeniu z autem rowerzystka została przewieziona do szpitala. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Nie ustąpił pierwszeństwa?

 • 26/04/2018 at 08:20
  Permalink

  wiadomość na miarę 7 latka- „prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce prawidłowo poruszającej się po ścieżce rowerowej”… jest jakaś inna alternatywa,jeśli potrącił to po co to prawdopodobnie.

  Reply
 • 26/04/2018 at 08:31
  Permalink

  miejsce tego zdarzenia nie powinno być nazywane ścieżką rowerową !!! to jest chodnik dla pieszych – co innego odcinek po drugiej stronie jezdni od parkingu,wzdłuż bazarku i ul. Chrzanowskiego
  kto dopuścił do zezwolenia jazdy rowerem po chodniku dla pieszych ?! samo postawienie znaku drogowego nie gwarantuje bezpieczeństwa pieszemu i rowerzyście – gdzie jest „drogówka” i wydziały UM czy Starostwa odpowiedzialne za ruch pieszych w mieście ?!!!

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *