Udany start taekwondoków

Udanie rozpoczęła się dla nas Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Swarzędzu – Zalesewie.
Olga Pochylska  – zawodniczka Sekcji Taekwondo Olimpijskiego z Osiedlowego Domu Kultury, podopieczna trenera Krzysztofa Wagi, zdobyła brązowy medal w walce sportowej w kategorii +59 kg kobiet. W walce o finał walczyła z bardzo bolesną kontuzją i przetrzymała całe trzy rundy. Przegrała walkę, ale wygrała z ogromnym bólem wykazując się niesamowitym hartem ducha.
Z kolei w konkurencjach sprawnościowych punktowane miejsca wywalczyli taekwondocy z Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego. Z podopiecznych Wioletty Walerowicz 6 miejsce z zajął Jakub Fulara, a 8 Jan Kwiecień. Paweł Kucharski i Jan Kwiecień zakończyli z kolei rywalizację na miejscach 5-8.