Warsztatowy weekend w ?Progresie?

Szkoła tańca ?Progres? zaprasza w nadchodzący weekend na wyjątkowe warsztaty taneczne, które poprowadzą: Patryk Brdey, Artur Kuriata oraz Gregory Kuciak.

Zapisy są jeszcze prowadzone pod telefonem: 508 205 300.

Patryk Brdey (na zdjęciu) to tancerz i choreograf, dla którego ważny jest każdy detal, a otaczający go świat, ludzie i sytuacje są źródłem pomysłów. Ciągle szukający czegoś nowego profesjonalista, dla którego ważne jest przekazywanie wiedzy i świadomości ciała. Na pytanie, czym charakteryzuje się jego taniec, odpowiada krótko: ?siła i zabawa?. Szkolił się u takich nauczycieli jak: Tony Tzar, Lee Daniel, Leroy Curwood, Jian Pierre Louis.

Z kolei Artur Kuriata to tancerz i choreograf czerpiący inspirację z wielu technik tańca, takich jak Hip Hop Dance , House Dance,Chicago Footwork. Od wielu lat uczestnik wielu warsztatów tanecznych rangi europejskiej oraz światowej, takich jak Summer Dance Intensive by FnF , Fair Play Dance Camp czy SDA Camp. Finalista IX edycji programu You Can Dance.

Gregory Kuciak to tancerz, instruktor, choreograf. Założyciel Point Dance Studio. Związany z tańcem od 20 lat. Poznawał takie style jak – hip hop, popping, locking, new age, jazzfunk, taniec towarzyski i wiele innych.

Warsztaty odbędą się w ODS ?Malwa? i w hali widowiskowo-sportowej. Dobór instruktorów z najwyższej tanecznej półki gwarantuje niezapomniane doznania.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *