Paula Słonecka też rozwiązała kontrakt z KSZO. Mecz z MKS Kalisz przełożony

W minionym tygodniu z KSZO odeszły dwie siatkarki: Anna Miros i Paula Słonecka.

Wydawało nam się, że gorzej, niż pod odejściu atakującej i kapitan Anny Miros, już być nie może w naszym klubie, tymczasem byliśmy w błędzie.

W sobotę dowiedzieliśmy, że kolejną zawodniczką, która rozwiązała kontrakt z KSZO jest Paula Słonecka. Siatkarka postanowiła rozwiązać kontrakt zaledwie w dzień po upływie terminu wypłaty. Z dnia na dzień zostaliśmy więc, jako zespół, nie tylko bez atakującej, ale i przyjmującej. Jeśli tych ubytków karowych nie uda się uzupełnić, to współczujemy  trenerowi Frantiskowi Bockayowi.

Okazuje się także, że zaplanowany na 16 stycznia jakże ważny mecz z MKS Kalisz został przełożony wstępnie na 20 lutego.

Print Friendly, PDF & Email

9 thoughts on “Paula Słonecka też rozwiązała kontrakt z KSZO. Mecz z MKS Kalisz przełożony

 • 15 stycznia 2019 at 10:12
  Permalink

  szkoda słów ………..
  jak moze funkcjonowac klub bez zaplecza finansowego

  Reply
  • 15 stycznia 2019 at 10:57
   Permalink

   Są jakieś siatkarki w SMS-ie? bo jeżeli wszystkie zawodniczki odejdą to tylko zostanie nam zgłosić wychowanki I wtedy będzie spadek z hukiem, ale chociaż klub przetrwa.

   Reply
 • 15 stycznia 2019 at 11:45
  Permalink

  lepiej przyszly sezon w I lidze niz zaczynac od najnizszej i pozwolic na upadek

  Reply
 • 15 stycznia 2019 at 12:11
  Permalink

  Zgadzam się w 100%. Dogadać się z jakąś drużyną sprzedać miejsce i rozpocząć niżej, a później jak znajdzie się jakiś sponsor to można bić się o awans, tak Piła przecież kilka lat temu zrobiła.

  Reply
 • 15 stycznia 2019 at 15:43
  Permalink

  Bardzo przykro czytać te rewelacje. Miasto powoli wygasa za sprawą odpływu młodych ludzi, a dla tych, którzy zostali i którzy nas odwiedzają siatkówka KSZO była chlubą. Nie można winić zawodniczek, które zwyczajnie, jak każdy z nas, chcą (i słusznie) otrzymywać wynagrodzenie za pracę. Budująca jest lojalność niektórych z nich i to, że nie opuszczają klubu pomimo, że jest źle. Jednak nie sposób nie odnieść wrażenia, że jest źle przez fatalne, dramatyczne wręcz zarządzanie. Warto zastanowić się wcześniej, przeanalizować sytuację zanim zatrudni się zbędnych dyrektorów. Każdy fan siatkówki zakochany w KSZO, dla którego ten klub coś znaczy podejmowałby momentami dużo bardziej trafne decyzje, co do jego funkcjonowania. Strasznie przykro.

  Reply
  • 15 stycznia 2019 at 17:58
   Permalink

   Oczywiście ,że jest tak jak piszesz.Facet , którego mianowano prezesem w ciągu pól roku rozłożył całkowicie zespół . Dziwne ,że władze miasta i klubu zupełnie na to nie reagują. Dzisiaj Radio Ostrowiec przedstawiło problemy sekcji siatkówki ale wypowiadał się były prezes Rokita ponieważ obecny prezes jak powiedziano był 'nieosiągalny ’.Kiedy więc będzie osiągalny i chociaż przedstawi opinii publicznej co się dzieje , a jak powszechnie wiadomo dzieje się bardzo źle bo jak powiedział Rokita na miesięczne utrzymanie zespołu potrzeba 75 tyś.PLN i tych pieniędzy nie ma ponieważ obecni sponsorzy przekazują na zespół za mało środków. A jeśli środków na zespół było za mało dlaczego nie szukano dodatkowych źródeł finansowania i tak beztrosko przystąpiono do rozgrywek i ? .

   Reply
 • 15 stycznia 2019 at 17:40
  Permalink

  bo w pierwszej kolejnosci to zawodniczki powinny otrzymywac pieniadze z konkraktu
  zle prowadzony Klub od poczatku
  nikt nie myslal aby co roku wdrazac 3-4 mlode dziewczyny z SMS
  tylko armia najemnikow
  najemnicy odejda a Ostrowiec zostanie…..
  a co było zamieszania z Trenerem to kazdy pamieta
  efekty mamy teraz
  tylko pytanie Czyj ten klub jest ? Miasta ? Mieszkancow Ostrowca czy kogo ?
  nikt nikogo nie rozlicza z tego co sie dzieje

  Reply
 • 15 stycznia 2019 at 20:04
  Permalink

  Moze Prezydent wreszcie cos zrobi (tylko szkoda ze juz po wyborach) no i Powiat przeciez teraz to jedna opcja.
  Dlaczego prezes chowa glowe w piasek jak to wyglada???
  Czy ktos i kiedy rozliczy prezesa za taki stan klubu???

  TERAZ TO JUZ NIESTETY NIEMA NA CO W TYM GRAJDOLE OSTROWCU CHODZIC!!!!!!!

  Reply
 • 15 stycznia 2019 at 20:39
  Permalink

  Zgadzam się z Przedmówcami. Potrzebne jest długofalowe spojrzenie na klub i jego problemy. Niedopuszczalne jest żeby w klubie z taką historią powtórzył się scenariusz Stoczni Szczecin. Rzeczywiście, przykro to stwierdzić, ale wraz z nowymi władzami, zaczęło się pikowanie. Niestety, ale mam wrażenie, że panuje w nim niekompetencja, brak dobrej woli, a jest dla kogo się starać poprzedni sezon dokładnie to pokazał (ciężko budowana ale fajna drużyna, bardzo dobry trener, atmosfera, frekwencja na trybunach) . Czy na prawdę, przy tak dobrej współpracy z miastem, życzliwości innych podmiotów, zainteresowaniu kibiców (co nie jest bez znaczenia wręcz jest fundamentem) w nikim kto rezyduje obecnie w biurach sekcji siatkówki przy Swietokrzyskiej nie ma chęci pracy nad szukaniem wyjścia z tej fatalnej sytuacji?

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *