Usłyszymy najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy

W piątek 22 lutego br. o godz.18 w ODS Malwa (os.Stawki45) w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpocznie się koncert pt. ? Bułat Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady? w wykonaniu muzyków zespołu Piramidy.

Bilety w cenie 35 zł. (w dniu koncertu 40 zł.) dostępne w ODS Malwie oraz na kupbilecik.pl

?Bułat Okudżawa ? najpiękniejsze pieśni i ballady? to jedyny taki koncert, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory, będzie można usłyszeć np.: ?Piosenkę o papierowym żołnierzyku?, ?Balonik?, ?Wybaczcie piechocie?, ?Modlitwę – Dopóki ziemia kręci się?, ?Trzy miłości?, ?Aleksander Siergiejewicz Puszkin?, ?Ostatni trolejbus?, ?Pieśń o żołnierskich butach?, ?Majster Grisza?, ?Piosenkę o Arbacie? i wiele innych doskonale znanych i lubianych piosenek.

90 minut wzruszeń, zadumy, uśmiechów, powrotu do lat młodości oraz niesamowitych emocji przekazywanych przez trójkę muzyków kochających twórczość Bułata Okudżawy.

W maju 2017 roku ukazała się płyta pod przewrotnym tytułem ?Krótka płyta o Okudżawie?. To album nagrany w gitarowych, akustycznych aranżacjach. Znajduje się tam nie tylko ?Modlitwa? czy ?Puszkin?, można tam usłyszeć też mniej znane utwory m.in. ?Piosenkę o młodym huzarze? w tłumaczeniu Romana Kołakowskiego.

Program wykonują muzycy zespołu ?Piramidy? – Piotr Kajetan Matczuk, Artur Chyb, Tomasz Imienowski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *