Usłyszymy najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy

W piątek 22 lutego br. o godz.18 w ODS Malwa (os.Stawki45) w Ostrowcu Świętokrzyskim rozpocznie się koncert pt. „ Bułat Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady” w wykonaniu muzyków zespołu Piramidy.

Bilety w cenie 35 zł. (w dniu koncertu 40 zł.) dostępne w ODS Malwie oraz na kupbilecik.pl

„Bułat Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady” to jedyny taki koncert, oparty na twórczości wybitnego, rosyjskiego barda, w którym muzycy wybrali najbardziej znane utwory, będzie można usłyszeć np.: „Piosenkę o papierowym żołnierzyku”, „Balonik”, „Wybaczcie piechocie”, „Modlitwę – Dopóki ziemia kręci się”, „Trzy miłości”, „Aleksander Siergiejewicz Puszkin”, „Ostatni trolejbus”, „Pieśń o żołnierskich butach”, „Majster Grisza”, „Piosenkę o Arbacie” i wiele innych doskonale znanych i lubianych piosenek.

90 minut wzruszeń, zadumy, uśmiechów, powrotu do lat młodości oraz niesamowitych emocji przekazywanych przez trójkę muzyków kochających twórczość Bułata Okudżawy.

W maju 2017 roku ukazała się płyta pod przewrotnym tytułem „Krótka płyta o Okudżawie”. To album nagrany w gitarowych, akustycznych aranżacjach. Znajduje się tam nie tylko „Modlitwa” czy „Puszkin”, można tam usłyszeć też mniej znane utwory m.in. „Piosenkę o młodym huzarze” w tłumaczeniu Romana Kołakowskiego.

Program wykonują muzycy zespołu „Piramidy” – Piotr Kajetan Matczuk, Artur Chyb, Tomasz Imienowski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *