Susz i biały proszek

Ożarowscy kryminalni zatrzymali młodych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie substancje zabronione.

-Jeden z nich, 34-latek z gminy Ożarów, podczas rozmowy z policjantami bardzo nerwowy, posiadał przy sobie 30 gramów suszu roślinnego, który po wstępnym sprawdzeniu testerem, okazał się marihuaną ?mówi podkomisarz Agata Frejlich, oficer prasowy KPP w Opatowie. W miejscu jego zamieszkania, w pomieszczeniu gospodarczym, policjanci znaleźli dodatkowo 9 torebek z białym proszkiem. Badania wskazały, że jest to amfetamina.

W tym samym dniu opatowscy kryminalni zatrzymali do kontroli samochód, którym podróżowało dwie młode osoby. Jak się okazało, w odzieży 18-latka mundurowi znaleźli torebkę foliową z ?dopalaczami?.

-W toku dalszych czynności policjanci dotarli do miejsca zamieszkania kolegi 18-latka ?dodaje podkomisarz Agata Frejlich. Przy 27-latku, policjanci ujawnili torebkę, a w niej 8 gramów ?dopalaczy?, dwie torebki z tabletkami, które również najprawdopodobniej są ?dopalaczami? oraz dwie wagi elektroniczne.

34 i 27-latek trafili do aresztu, a następnego dnia usłyszeli zarzuty posiadani substancji zabronionych. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *