Koncertowe pływanie w Sandomierzu. Pływakom KSZO oglądali plecy…

W Sandomierzu rozegrano III rundę Świętokrzyskiej Dużej Ligi Pływackiej. Wygrali ją pływacy KSZO, którzy zgromadzili 28 289 pkt i wyprzedzili Barakudę Starachowice (18 466), Salos Cortile Kielce (11 041), Koronę Swim Kielce (8 598), Fokę Sandomierz (4 520), Unię Busko Zdrój (3 728), Na niektórych dystansach, zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców, rywalizacja była wewnętrzną sprawą ostrowieckiej floty pływackiej.

W klasyfikacji po trzech rundach KSZO z dorobkiem 83 120 pkt. wyprzedza Barakudę Starachowice (53 223), Salos Cortile Kielce (39 277), Koronę-Swim Kielce (27 005), Fokę Sandomierz (14 556), Unię Busko Zdrój (11 571). Reszta klubów – Delfin Połaniec, Wodnik Końskie, Orka MOSiR Kielce mają na koncie poniżej 10 000 pkt. 

A oto miejsca naszych pływaczek i pływaków zajmowane w Sandomierzu:

50 m grzbietowy dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.    Steć Oliwia 30.98; 6.Falfus Julia 34.48; 7.Przygoda Natalia 36.80; 9.Kowalska Karolina 37.28; 10.Tarnowska Natalia *14 lat: 1.Petrykowska Adrianna 32.01 *13 lat: 1.Sadłos Zofia 34.23; 3.Sulik Alicja 35.05; 5.Kamińska Zuzanna 35.67; 8.Górniak Gabriela 39.37; 11.Pomykała Wiktoria 41.35

50 m grzbietowy chłopców. *15 lat i starsi: 1.Król Jan 26.21; 4.Tarka Maciej 28.93; 6.Wilk Jakub 29.28; 7.Borowski Kacper 30.33; 10.Walczyk Dominik 31.32 *14 lat: 1.Radkiewicz Kajetan 30.14 *13 lat: 9.Błasiak Jan

400 m zmienny dziewcząt. *15 lat i starsze: 1.Kurasińska Oliwia 5:15.76 *13 lat: 1.Kamińska Zuzanna 5:41.02; 3.Sadłos Zofia 6:14.38; 4.Sulik Alicja 6:22.54; 8.Górniak Gabriela 6:29.41

400 m zmienny chłopców. *15 lat i starsi: 1.Król Jan 4:46.17; 2.Kesler Marcin 4:55.65; 3.Majsak Dawid 5:03.46; 4.Haba Jakub 5:06.12; 6.Tarka Maciej 5:08.98; 8.Okręt Oliwier 5:13.54; 9.Wolski Jakub 5:19.13; 10.Świątek Bartosz 5:30.94 *14 lat: 1.Michta Bartosz 4:52.81; 3.Kesler Michał 5:50.42; 4.Karaś Oskar 5:52.77 *13 lat: 1.Kotwica Jakub 5:50.72

100 m klasyczny dziewcząt. *15 lat i starsze: 4.Kowalska Karolina 1:21.92; 5.Kurasińska Oliwia 1:23.73; 6.Falfus Julia 1:23.73 *13 lat: 2.Bielecka Maja 1:35.07; 4.Pomykała Wiktoria 1:38.75

100 m klasyczny chłopców. *15 lat i starsi: 1.Klimas Michał 1:05.90; 3.Stefański Patryk 1:10.33; 5.Bielawa Dominik 1:10.68; 8.Majsak Dawid 1:13.37; 9.Haba Jakub 1:13.82; 10.Wolski Jakub 1:14.29; 12.Borowski Kacper 1:16.19; 13.Świątek Bartosz 1:18.48 *14 lat: 1.Michta Bartosz 1:12.58; 2.Sojda Eryk 1:21.52 *13 lat: 1.Mazan Mikołaj 1:18.63; 5.Gunia Miłosz 1:34.34

50 m motylkowy dziewcząt. *15 lat i starsze: 2.Błaszkiewicz Wiktoria 30.60; 3.Przygoda Natalia 31.36; 7.Steć Oliwia 33.18; 8.Tarnowska Natalia 35.86 *13 lat: 1.Szafrańska Malwina 32.83 *12 lat: 5.Karaś Klaudia 47.00

50 m motylkowy chłopców. *15 lat i starsi: 2.Król Jan 25.87; 3.Majsak Dawid 26.42; 5.Stefański Patryk 27.88; 7.Borowski Kacper 28.32; 9.Tarka Maciej 28.52; 10.Kesler Marcin 28.55; 13.Klimas Michał 29.21; 14.Haba Jakub 29.67; 15.Świątek Bartosz 30.16; 16.Walczyk Dominik 30.43 *14 lat: 4.Karaś Oskar 36.46 *13 lat: 1.Kotwica Jakub 30.67; 3.Błasiak Jan 35.38

200 m dowolny dziewcząt. *15 lat i starsi: 1.Kurasińska Oliwia 2:15.98; 2.Steć Oliwia 2:16.66; 3.Przygoda Natalia 2:17.18; 5.Kowalska Karolina 2:22.20; 6.Falfus Julia 2:22.22; 8.Błaszkiewicz Wiktoria 2:26.62 *14 lat: 1.Petrykowska Adrianna 2:16.41 *13 lat: 1.Szafrańska Malwina 2:25.34; 6.Bielecka Maja 2:38.10 *12 lat: 8.Karaś Klaudia 3:05.99

200 m dowolny chłopców. *15 lat i starsi: 2.Wilk Jakub 1:57.16; 3.Stefański Patryk 1:58.49; 4.Klimas Michał 2:01.87; 5.Bielawa Dominik 2:05.56; 7.Walczyk Dominik 2:08.50; 9.Okręt Oliwier 2:10.98; 10.Wolski Jakub 2:11.54; 12.Kesler Marcin 2:16.48 *14 lat: 1.Radkiewicz Kajetan 2:04.02; 4.Sojda Eryk 2:19.76; 5.Kesler Michał 2:27.98 *13 lat: 2.Mazan Mikołaj 2:26.39; 3.Gunia Miłosz 2:42.38

Sztafeta mieszana 4×50 m zmienny. *15 lat i starsi: 1.KSZO  – 1:57.79 (Król Jan, Bielawa Dominik, Przygoda Natalia, Kurasińska Oliwia); 3.KSZO 2 – 2:02.77 (Tarka Maciej, Klimas Michał, Steć Oliwia, Falfus Julia *13 lat: 1.KSZO 3 – 2:13.77 (Sadłos Zofia, Mazan Mikołaj, Kotwica Jakub, Kamińska Zuzanna); 3.KSZO 4 – 2:24.82 (Szafrańska Malwina, Górniak Gabriela, Błasiak Jan, Gunia Miłosz)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *