Brawo Julia!

Dużo dzieje się w studio wokalnym ?Pandora?, działającym przy Miejskim Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim, którym dowodzi Ewa Goworowska.
Od ubiegłego roku grupa rozrosła się tak, że z kwartetu śpiewa już dwadzieścia pięcioro dzieci w wieku 6 do 19 lat. Uczestnicy mogą poszczycić się tym, że są obecni na każdej okolicznościowej uroczystości, ale na tym nie koniec, bowiem godnie reprezentują miasto na wielu festiwalach i konkursach międzynarodowych i ogólnopolskich.
Jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek jest ?nasza celebrytka? Julia Tłuczkiewicz, która od wybrzeża po Podhale jest niemalże zawsze finalistką dziecięcych i młodzieżowych scen wokalnych.


Ostatnie Grand Prix cudownie wpisało się w niezliczone sukcesy zdolej wokalistki i skrzypaczki. I tak, Julia Tłuczkiewicz może pochwalić się zdobyciem Gran Prix na Ogólnopolskim Festiwalu ,,O Złotą Nutkę?? w Grójcu, II miejscem na Ogólnopolskim Festiwalu ?Piosenek Anny Jantar? w Głownie, II miejscem na Ogólnopolskim Festiwalu ?Rozśpiewany Wawer? w Warszawie, czy II miejscem na Międzynarodowym Festiwalu im. Henryka Morysa ?Piosenkarzy Dzieci i Młodzieży? w Kielcach.
Trzeba wiedzieć, że Julia uczęszcza także do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Ostrowcu Świętokrzyskim do klasy skrzypiec.
– Julia to jest szalenie zdolna, ambitna, przebojowa i świadoma tego co robi – mówi nauczycielka Magdalena Płgan. Praca z Nią to czysta przyjemność.
Biorąc po uwagę fakt, że Julia jest bardzo dobrą wokalistką i świetnie dogaduje się ze skrzypcami, to też bardzo dobrze się uczy. Należy przypomnieć fakt, że została Uczniem Roku 2018 w PSP Nr 4, do której uczęszcza i jest finalistką konkursu matematycznego ?K ANGUREK?. Należy do kółka teatralnego prowadzonego przez Beatę Kubasińską i SKS, który prowadzi Renata Pypeć.
Ambitne plany nie pozwalają Julii na odpoczynek i jak to się mówi ?spocząć na laurach??. Przed nią dużo nowych wyzwań. Obecnie przygotowuje się na konkursy skrzypcowe- co jest nie lada wyzwaniem.
To wszystko jednak zawdzięcza ogromnej trosce swoich rodziców Anny i Grzegorza Tłuczkiewiczów. Julia jak i rodzice wdzięczni są: Ewie Goworowskiej, Magdalenie Płgan, Renacie Prucnal raz całemu gronu pedagogicznemu PSP Nr 4 i PSM I st. w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *