Ale „Afera” w Ostrowcu Świętokrzyskim! (zdjęcia)

Fryzjer gwiazd Maciej Maniewski pojawił się w Ostrowcu Świętokrzyskim.
To właśnie tutaj powstawał jeden z odcinków nowego sezonu popularnego programu stacji TVN Style ?Afera fryzjera?. Jak wypadł salon ?Od Nowa?, w którym zjawiła się telewizyjna ekipa, zobaczymy tej jesieni. Nam udało się podpatrzeć trochę pracę na planie i powiemy tylko tyle, że będzie się działo.


– Przyznam, że sezonów ?Afery fryzjera? z moim udziałem już nie potrafię zliczyć – mówi stylista, prowadzący Maciej Maniewski. Jestem porównywany do Magdy Gessler, która się najeździła po całej Polsce i zmieniła mnóstwo restauracji. Teraz jemy w coraz lepszych miejscach, a także wiemy czego możemy wymagać. Stąd życzyłbym sobie całą masę ?Afer? w moim życiu, przez to, aby w świecie fryzjerstwa działo się lepiej.

 

Maciej Maniewski, stylista gwiazd: -Tego lata będą modne lekkie włosy. Do łask wróciły cieniowania, przez co przenosimy się do lat dziewięćdziesiątych minionego wieku. Na plaże panie nie powinny się przesadnie modelować. Koniec jeżdżenia na urlop z prostownicami, czy lokówkami. Czas zrozumieć własne włosy!

Znany stylista przyznaje, że niestety jest sporo do zrobienia.
– Salonów przybywa, ale także i akademii, przez co w świecie fryzjerskim mamy coraz większy chaos- przyznaje. W salonach fryzjerskich w Polsce niestety nie jest najlepiej. Przeważnie jest tak, że w miejscowości jest jeden, dwa dobre salony fryzjerskie, a to stanowczo za mało. W Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie mamy blisko 70 tysięcy mieszkańców, winno być 70 salonów, ale dobrych, które mają po kilkuset klientów. Nie jest to łatwe, ale wykonalne, bo do moich salonów w Warszawie, czy Krakowie przychodzi po tysiąc osób.


Maciej Maniewski mówi otwarcie, że jego misją w Polsce jest dzielenie się edukacją fryzjerską, stąd też powstała Akademia Maniewski.
– Uczę dobrego, funkcjonalnego fryzjerstwa. Pokazuję, jak pracować w salonie w sposób klasyczny- akcentuje. Odwiedziłem już kilkadziesiąt salonów i przyznam, że nie jest łatwo. Jak było w Ostrowcu Świętokrzyskim? Odsyłam do jesiennej ramówki TVN Style.


Swoją przygodę z fryzjerstwem Maciej Maniewski rozpoczął w 1995 roku, a już w 2000 r. szkolił setki fryzjerów w całym kraju. Obecnie jest właścicielem siedmiu salonów w Polsce w najbardziej prestiżowych lokalizacjach: Kraków (Pasaż Rynek 13), Warszawa (Vitkac oraz Hotel Warszawa), Katowice (ul.3 Maja), Rzeszów (ul.3 Maja), Wrocław (Krawiecka 6 -8) i Bukowina Tatrzańska (Hotel Bukovina) ? przy większości z nich działają również profesjonalne Akademie Fryzjerskie. Mistrz sztuki fryzjerskiej, ekspert od metamorfoz i mecenas kultury ? tak często mówią i piszą o nim dziennikarze.
Maciej Maniewski zadebiutował jako prowadzący program ?Afera fryzjera? na antenie TVN Style w październiku 2016. Od tej pory dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, rusza w Polskę na pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.