Emilia Skrok z Ostrowca w finale wyborów Miss Województwa Świętokrzyskiego

Już 9 czerwca br., w Kieleckim Centrum Kultury, odbędzie się finał wyborów Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2019.
Ostrowiec Świętokrzyski będzie miał swoją jedną, jedyną reprezentantkę w konkursie – Emilię Skrok. Można ją już poprzeć także w wyborach Miss Internetu, a szczegóły znajdują się pod linkiem http://swietokrzyskie24.eu/10622/


– Uczestnictwo w konkursie traktuję jak przygodę – mówi Emilia. Choć wiem o tym, że konkurs otwiera przede mną wiele możliwości, np. uczestnictwo w bardzo prestiżowych pokazach modowych podczas OFF FASHION. Nie zakładam jednak, że to wydarzenie będzie miało niewiarygodny wpływ na moje życie, bo wiem, że świat modelingu to bardzo trudny rynek, a możliwości przebicia są znikome. Cieszę się i chętnie korzystam z tego, co daje mi ów konkurs. W przyszłości będę bardzo miło wspominać ten czas, chociażby dlatego, że zawarłam wiele wspaniałych znajomości.
Emilia Skrok mówi, że przygotowania do finałowej gali, choć przebiegają we wspaniałej atmosferze, są dość męczące.
– Każda godzina spędzona na próbach to świetna zabawa – relacjonuje ostrowczanka.. Nie mogę nie wspomnieć o świetnej organizacji całego konkursu, jak i wszystkich dodatkowych atrakcjach, jakie zapewnia główny organizator Zbigniew Lisowski. Duże podziękowania z mojej strony również powinny trafić do wspaniałego choreografa Huberta Stachury, od którego przez ostatnie kilka tygodni mogłam się wiele nauczyć.


Emilia wyznaje nam, że na finałową galę zabiera ze sobą dość skromną reprezentację.
– Na widowni zasiądzie najbliższa rodzina i osoby mi równie bliskie czyli grupa przyjaciół, ale myślę, że będą oni świetnym wsparciem dla mnie w tych dość stresujących chwilach ? kwituje.
Równocześnie reprezentantka Ostrowca Świętokrzyskiego zapewnia, że nie miała problemu z pogodzeniem samego udziału w przygotowaniach ze studiami.
– Obecnie studiuję na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w specjalizacji Zarządzania Kryzysowego Państwa- opowiada Emilia. Kierunek, który obrałam, łączy się częściowo z planami, jakie mam na siebie i swoją przyszłość. Bynajmniej w tym momencie tak myślę (śmiech).
Emilia Skrok nie ukrywa, że zawsze interesowała się światem wokół, którego obraca się praca modelki. W różnych aspektach ciekawiło ją to, co jest związane z konkursami piękności.
– Wybory Miss Województwa Świętokrzyskiego uznałam za fajną przygodę, zwłaszcza, że łączą się z pewną częścią zakresu moich zainteresowań. Moja rodzina, jak również najbliżsi przyjaciele bardzo ciepło przyjęli wiadomość o samej chęci mojego uczestnictwa w konkursie. Od początku bardzo mnie wspierają i z pewnością będą mocno trzymać kciuki na gali finałowej 9 czerwca br.

Gala Wyborów Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2019 odbędzie się w Kieleckim Centrum Kultury ul. Moniuszki 2B już 9 czerwca br. w godz. 18 -21.30. Podczas imprezy nastąpi koronacja: Miss Województwa Świętokrzyskiego 2019, Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2019 oraz Mistera Województwa Świętokrzyskiego 2019.
Wszyscy zaprezentują w różnych stylizacjach w choreografii przygotowanej przez Huberta Stachurę ? właściciela Mimesis ? Studio Tańca i Ruchu Scenicznego ?Kielce?. Zobaczymy między innymi suknie Duhla, Chełmińska, CELIA, garnitury z Bytom S.A. stroje kąpielowe Azulena i bieliznę Ava Lingerie. Make up przygotuje Akademia Makijażu Ewy Filipeckiej, a stylizacją włosów zajmie się ? Kemon Polska.
Galę poprowadzi już po raz dziesiąty niezawodny Conrado Moreno. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie fi nalistka Voice of Poland 2018 Alicja Śmielak. Scenariusz i reżyserię całości przygotował Zbyszek Lisowski ? www.swiętokrzyskie24.eu www.euromedia.kie.pl, www.miss.kie.pl ? https://www.instagram.com/miss_kielce/
Wśród jurorów znajdzie się miedzy innymi Foto Models Poland 2017 Aleksandra Zatorska.
Zaproszenia na Galę można nabyć na www.kupbilecik.pl, a także zarezerwować pod numerem 692250180
UWAGA! Dla osób posiadających zaproszenie VIP i Super wejście na After Party po Gali Finałowej, które odbędzie się w Kielce ul. Sienkiewicza 33 UltraViolet Exclusive Club Kielce tylko za okazaniem zaproszenia.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.