E-sport wraca na halę KSZO! I to w jakim wydaniu!

Bewitched Gaming Ostrowiec to cykliczne wydarzenie e- sportowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, przyciągające wielu fanatyków, graczy i miłośników sportów elektronicznych.
W bieżącym 2019 roku w dniach 23-25 sierpnia na hali Sportowo- Widowiskowej KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się trzecia edycja turnieju.
– W tym roku stawiamy na tytuł Counter-Strike: Global Offensive – mówią organizatorzy. Pula nagród na tegorocznej edycji Bewitched Gaming Ostrowiec wynosi 10 tysięcy złotych netto. Tegoroczna edycja jest współorganizowana z Miastem Ostrowiec Świętokrzyski oraz posiada Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego.
Co roku rozgrywki Bewitched Gaming Ostrowiec przyciągają coraz większe ilości fanów oraz graczy z całej Polski.
-Poziom rozgrywek jest bardzo wysoki, a przy takiej puli nagród w tym roku prognozujemy pojawienie się jednych z najlepszych drużyn z naszego kraju- słyszymy. Opinie dotyczące turnieju co roku są bardzo pozytywne, a gracze oraz fani chętnie wspominają i chcą kolejnych edycji w nowoczesnym i dużym obiekcie, jakim jest hala Sportowo-Widowiskowa KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim.
Organizatorzy zbliżają się do fazy offline czyli finałów Bewitched Gaming Ostrowiec, gdzie zagra 8 drużyn wyłonionych z kwalifikacji online.
– Przeprowadziliśmy 4 tury eliminacji, każda tura zawierała 32 drużyny- mówią organizatorzy. W eliminacjach online wzięło udział 640 unikatowych graczy. Zainteresowanie turniejem jest bardzo wysokie, świadczy o tym czas w jakim wszystkie 32 miejsca w każdej z tur eliminacji były wypełniane. Po zaledwie 3 godzinach wszystkie 32 miejsca były wypełnione. Podczas 3 edycji stawiamy na jakość i wygodę zawodników. Chcemy stworzyć bardzo profesjonalne warunki uczestnikom turnieju. Dlatego też podjęliśmy decyzję o budowie profesjonalnej sceny, zagwarantowanie jednych z najlepszych komentatorów na polskiej scenie e-sportowej (Jakub ?Swelder? Grzegorski oraz Tomasz ?Stigu? Cwyl) oraz wielu nagród rzeczowych, w tym sprzętu gamingowego.
W trakcie imprezy każdy zwiedzający będzie miał możliwość zagrania na profesjonalnym sprzęcie gamingowym w najnowsze produkcje przygotowane przez wystawców. Na hali KSZO znajdziemy między innymi strefę relaksu TP-Link, strefę FIFA 19 przygotowaną przez Forge of Gamers oraz strefę Ballistix. Na wszystkich chętnych czekają ciekawe konkursy, w których można wygrać świetne nagrody, w tym sprzęt gamingowy. Wstęp wolny dla każdego odwiedzającego.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *