Niezwykły jubileusz pana Antoniego Wójcika

Pan Antoni Wójcik, mieszkaniec Kosowic w gminie Bodzechów, obchodził 100. urodziny.
Ten niezwykły jubileusz był okazją do pięknego, rodzinnego spotkania oraz przybycia niecodziennych gości. Z życzeniami, kwiatami i upominkami pośpieszyli do jubilata: wójt gminy Jerzy Murzyn, naczelnik wydziału spraw społecznych starostwa ostrowieckiego Mariusz Łata, Beata Duda kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrowcu Świętokrzyskim, sekretarz Urzędu Gminy w Bodzechowie Małgorzata Sobieraj, zarząd ostrowieckiego koła ŚZŻAK z prezesem Kazimierzem Kocowskim i Teresą Piwnik, przedstawiciele wojewody świętokrzyskiego i marszałka oraz KRUS?u.
Pan Antoni, otoczony rodziną, ze spokojem i pogodą ducha przyjmował gratulacje i życzenia. Jest ojcem czterech synów, którzy pomagają w opiece wraz z małżonkami: Kazimierz z żoną Jadwigą, Wiesław z żoną Lucyną, Jacek z żoną Barbarą i Mieczysław, który mieszka z panem Antonim i na co dzień nim się zajmuje.
Jak mówią synowie, pan Antoni jest niezwykle pogodnym człowiekiem, pomimo wielu niełatwych przeżyć, związanych także z II wojną światową, zawsze, w każdej sytuacji starał się zachować spokój. I tak jest do dziś. Pan Antoni doczekał się 11 wnuków i 10 prawnuków. Najstarszy prawnuk to 18?letni Bartosz, zaś najmłodsza prawnuczka to 3?miesięczna Milenka.
Pan Antoni jest najstarszym mieszkańcem Kosowic i najstarszym mężczyzną w gminie Bodzechów. Na spotkaniu nie zabrakło jubileuszowego tortu, toastów i życzeń kolejnych lat w zdrowiu i pogodzie ducha.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *