Spektakl na Mikołaja

Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim zaprasza 2 grudnia w godz. 9 i 10.30 na spektakl Teatru Banasiów pn. ?Śnieżniczka – śniegowa księżniczka?.
Przeznaczony jest on dla grup przedszkolnych oraz klas I-III szkoły podstawowej. Bilety w cenie 10 zł. Zapisy tel. 781 804 070.
Śnieżniczka, najmłodsza córka Zimy, pod postacią ptaszka wyrusza w świat. Będzie zwiastunem pierwszego śniegu, mrozu i zimowej zawieruchy. Towarzyszy jej Mróz, Wiatr Północny i najlepszy przyjaciel Bałwanek, który nic nie wie. Jękliwej i płaczliwej Jesiennej Szarudze udało się zabrudzić błotem skrzydełka
Śnieżniczki. Biedna Śnieżniczka z takimi skrzydełkami nigdzie już nie pofrunie. I kto teraz oznajmi nadejście Zimy? Mróz błąka się po świecie i zamiast wody zamroził swój własny nos. Wiatr Północny nie wie, w którą stronę wiać i kręci się w koło i nie wie co robić… Mała Różyczka szuka swojego braciszka, który gdzieś się zgubił. Ma nadzieję, że latarnia, która oświetla drogę wszystkim biednym i zbłąkanym, pomoże odnaleźć drogę do domu Romkowi. A wszyscy czekają na pierwszy śnieg, na Mikołaja i prezenty?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *