Quiosque i Prymus AGD nowymi markami w Galerii Ostrowiec

Marka QUIOSQUE powiększy mapę swoich sklepów o nowy lokal franczyzowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, w Galerii Ostrowiec.
Salon zajmie powierzchnię 103 mkw. QUIOSQUE od ponad 25 lat tworzy kolekcje tylko dla kobiet. W myśl hasła ?Jesteśmy różne, jesteśmy piękne? marka oferuje klientkom ubrania w rozmiarach od 36 do 48. QUIOSQUE dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić.


W QUIOSQUE można znaleźć zarówno miękkie, wygodne dzianiny, subtelnie otulające sylwetkę, jak i dopasowane kroje eksponujące kobiece kształty.
Kolekcje projektowane są tak, aby wzajemnie się uzupełniały, a dowolne elementy można było łączyć ze sobą na wiele sposobów. Marka zawsze dba o najwyższą jakość swoich ubrań i dlatego większość kolekcji powstaje w polskich szwalniach. Kolekcje QUIOSQUE to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach, łączących wygodę i elegancję, klasykę i najnowsze trendy.

Na tym nie koniec, w Galerii Ostrowiec bowiem już na najbliższą środę 11 grudnia br. zaplanowano otwarcie nowego sklepu Prymus-AGD.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *