Siatkarki KSZO SMS swój pierwszy drugoligowy mecz stoczą w Proszowicach. AZS UMCS Lublin rywalem w Pucharze Polski

Polsk i Związek Piłki Siatkowej ostatecznie zdecydował, że w IV grupie II ligi siatkówki kobiet wystąpią takie zespoły, jak TS Wisła Kraków, AZS UMCS Lublin, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski, Pogoń Proszowice, CKiS Maraton Krzeszowice, MUKS Poprad Stary Sącz, SMS II PZPS Szczyrk, UKS Jedynka Tarnów, KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski, Silesia Volley Mysłowice, MKS SAN II Pajda Jarosław.
Nasz młody zespół swój debiut w II lidze zaliczy w Proszowicach. Przed własną widownią KSZO SMS najprawdopodobniej po raz pierwszy o ligowe punkty walczył będzie z krakowską Wisłą 4 października w niedzielę, gdyż w sobotę planowany jest w ostrowieckiej hali turniej judo. Wszystko wskazuje też na to, że zaplanowany na 24 października mecz w Ostrowcu z Silesią Volley doczeka się zmiany gospodarza i zostanie rozegrany w Mysłowicach, a to z powodu zaplanowanego w hali koncertu. Siatkarki KSZO SMS swój pierwszy drugoligowy mecz stocza w Proszowicach
Oto terminarz gier I rundy fazy zasadniczej
1 kolejka. Pogoń Proszowice – KSZO SMS (26 września)
2 kolejka. KSZO SMS ? Wisła Kraków (3 października)
3 kolejka. MUKS Poprad Stary Sącz ? KSZO SMS (10 października)
4 kolejka. KSZO SMS ? CKiS Maraton Krzeszowice (17 października)
5 kolejka. SMS PZPS Szczyrk II ? KSZO SMS (21 października)
6 kolejka. KSZO SMS ? Silesia Volley Mysłowice (24 października)
7 kolejka. UKS Jedynka Tarnów ? KSZO SMS (7 listopada)
8 kolejka. KSZO SMS ? pauzuje (14 listopada)
9 kolejka. KSZO SMS ? MKS SAN Pajda II Jarosław (21 listopada)
10 kolejka. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski ? KSZO SMS (28 listopada)
11 kolejka. KSZO SMS ? AZS UMCS Lublin (5 grudnia)
Runda rewanżowa rozpocznie się 12 grudnia, kiedy KSZO SMS podejmował będzie na własnym parkiecie Pogoń Proszowice.
Polski Związek Piłki Siatkowej dokonał rozstawienia drużyn w Pucharze Polski kobiet. Do tych rozgrywek, jak już informowaliśmy, zgłoszony został nasz KSZO SMS. Młode, ostrowieckie siatkarki 14 października w rundzie przedwstępnej na własnym parkiecie podejmowały będą ekipę AZS UMCS Lublin. W drugim meczu rundy przedwstępnej GKS Wieżyca 2011 Stężyca zmierzy się z UKS Szamotulaninem Szamotuły.
Jeśli podopieczne trenera Piotra Brodawki pokonają zespół znad Bystrzycy, to 28 października, już w rundzie wstępnej, zmierzą się, także przed własną widownią, z pierwszoligową ekipą SAN Pajda Jarosław. W rundzie wstępnej Libero Aleksandrów Łódzki zagra z Płomieniem Sosnowiec, SMS Szczyrk ze Stalą Mielec, a Świt Nowy Dwór Mazowiecki ze zwycięzcą spotkania wspominanych już drużyn ze Stężycy i Szamotuł.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *