Netia szuka konsultantów i odbiorców nowoczesnych usług

Centrum Telesprzedaży Netii, mieszczące się w Ostrowcu Świętokrzyskim, poszukuje nowych pracowników na stanowisko konsultanta.
Firma finalizuje proces budowy w naszym mieście światłowodowej sieci nowej generacji, pozwalającej na przesyłanie danych z prędkością rzędu 1 Gb/s.
– W tej chwili poszukujemy ok. 20 kolejnych osób do pracy na stanowisku Konsultanta ds. Kontaktów z Klientem. Charakter tej pracy, to przede wszystkim sprzedaż usługi do nowych i obecnych klientów – mówi Karol Wieczorek, rzecznik prasowy Netii.
Netia w ostrowieckim centrum nie prowadzi obecnie tylko samej sprzedaży usług, ale utrzymanie dotychczasowych klientów. Przypomnijmy, że Centrum Telesprzedaży Netii w Ostrowcu Świętokrzyskim działa od 2012 r. W 2016 r. zostało znacząco rozbudowane i jest obecnie największym tego typu ośrodkiem operatora.
Od trzech lat Netia w Ostrowcu Świętokrzyskim realizuje także proces inwestycyjny, związany z budową nowoczesnej sieci światłowodowej.
– Zmodernizowaliśmy dotychczas ok. 80 proc. sieci, czyli blisko 20 tys. gospodarstw domowych – przyznaje rzecznik spółki. Niestety, modernizację pozostałej części sieci wstrzymuje brak zgód wspólnot czy władz spółdzielni mieszkaniowych i trudno w tej chwili wskazać, kiedy inwestycje zostaną zakończone sukcesem. Zainteresowanie usługami jest spore, jednak zawsze mamy apetyt na więcej, więc serdecznie zachęcam wszystkich, którzy są w zasięgu naszej nowoczesnej sieci światłowodowej, do korzystania z usług. Zapewniam, że poczują ogromną różnicę na plus.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *