Czy wszędzie będą namioty?

Trwająca pandemia i związany z nią reżim sanitarny spowodowały, że kolejki przed instytucjami, poradniami i innymi budynkami użyteczności publicznej wpisały się w ostrowiecki krajobraz.
Co jednak będzie kiedy nadejdą deszcze, wiatr czy mróz. Gdzie będzie można schronić się przed jesienną słotą czy też śnieżną zawieją? ?pytają nas czytelnicy.
Wczoraj przed budynkiem starostwa ostrowieckiego został zamontowany namiot, z którego w razie deszczu czy śniegu będą mogli skorzystać interesanci oczekujący w kolejce w celu załatwienia sprawy. Jednak starosta ostrowiecki, Marzena Dębniak zachęca do korzystania z możliwości umówienia się telefonicznie na konkretną godzinę w ramach systemu wdrożonego przez Wydział Komunikacji, jak również do korzystania z poczty
elektronicznej i skrzynki podawczej usytuowanej przy wejściu do budynku.
Z pewnością nie wszędzie uda się zamontować namioty chroniące oczekujących przed wiatrem i zimnem. Wynika to z przyczyn technicznych i brakiem wystarczającej powierzchni na zamontowanie takich obiektów przez instytucje. Koronawirus nie odpuszcza i nakazuje nam żyć w nowej rzeczywistości, co dla nikogo nie jest łatwe.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *