Tajemnica zwłok znalezionych w łazience

Wciąż nie jest znana przyczyna śmierci 50-latka, którego zwłoki, w nocy z 22 na 23 listopada 2020 r., w Ostrowcu Świętokrzyskim, znalazł 22-latek w łazience w jednym z mieszkań w mieście. W dniu 26 listopada została przeprowadzona sekcja zwłok tego człowieka.

-Biegli nie są w stanie określić przyczyny zgonu 50-latka -mówi Prokurator Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim, Cezary Skalmierski. Będzie to możliwe dopiero po pobraniu tkanki dodatkowej do badań histopalogicznych.

Zwłoki swojego 50-letniego wujka znalazł 22-latek. Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili na ciele zmarłego obrażenia świadczące o tym, że ktoś mógł się przyczynić do śmierci tego mężczyzny. Odpowiedź na pytanie, co było bezpośrednią przyczyną śmierci 50-latka, miała dać sekcja zwłok, ale tak się nie stało.

Przyczyna zgonu jest obecnie nieznana, choć nie wyklucza się udziału osób trzecich. Śledczy nie odpuszczają tej sprawy. Przeciwnie, dotychczas prowadzone w trybie art. 308 kpk czynności,  najprawdopodobniej przekształcą się w śledztwo. Decyzja zapadnie niebawem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *