Mere już w Ostrowcu. To drugi ?twardy dyskont? w Polsce

Od kilku tygodni w Ostrowcu Świętokrzyskim przy ulicy Sandomierskiej działa kontrolowany przez rosyjską spółkę Svetofor dyskont Mere.
To drugi w Polsce sklep sieci po uruchomionym w wakacje w Częstochowie. Docelowo planowane jest zlokalizowanie w naszym kraju nawet stu marketów sieci.
Mere to tzw. ?twardy dyskont?, co oznacza, że sklep sprzedaje produkty w atrakcyjnych cenach (średnio o 20 -30 proc. taniej) prosto z palet. Niższe ceny w porównaniu z innymi sklepami udaje się uzyskać przez bezpośrednią współpracę z producentami i minimalną marżę handlową. Sieć nie ma tzw. opłat ?za wejście? od producentów, stawia na jakość i polskich wytwórców. Hasłem dyskontów Mere są ?niskie ceny każdego dnia?.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Mere już w Ostrowcu. To drugi ?twardy dyskont? w Polsce

 • 23/02/2021 at 09:20
  Permalink

  Nie wiem, czemu takie sklepy trafiają do nas. Ceny niewiele różnią się od normalnych dyskontów, a jakość w tych ostatnich lepsza. Era leader price-ów już minęła, a każdy kto chce tak kupować pójdzie na targ.

  Reply
 • 24/04/2021 at 15:06
  Permalink

  A ja byłem dzisiaj i jestem zadowolony.Moze nie ma muzyki i zapachu chleba ale ceny i jakość towarów są na dobrym poziomie.Ogolnie wszystko jest tańsze aczkolwiek nie ma tych ” popularnych” marek…warto kupić sprawdzić czy będzie dobre i samemu zdecydować jaki sklep wybrać

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *