W waterpolowej ekstraklasie KSZO gromi łódzki Neptun

*Neptun Łódź ? KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 8:23 (2:5, 1:9, 2:5, 3:4).

Drugi mecz pomiędzy Neptunem, a KSZO został rozegrany w niedzielę, w samo południe. Nasi waterpoliści zagrali w nim jeszcze lepiej. Po niejako rozpoznawczej kwarcie, w drugiej rzucili aż 9 bramek i praktycznie przy stanie spotkania 3:14 było już po meczu? Z przyjemnością oglądało się składne i przemyślane akcje ostrowieckiej drużyny. W trzeciej kwarcie KSZO już nie forsował tak dużego tempa, a mimo to i tak lepiej radził sobie od dość chaotycznie poczynających sobie łodzian.  

-Cieszę się z kompletu punktów, które pozwalają nam ze spokojem przygotowywać się do meczów na własnym obiekcie zarówno z Arkonią Szczecin, jak i gorzowską Alfą ? mówi trener, Robert Serwin. -Najbardziej raduje mnie to, że do składu wskakują coraz młodsi nasi zawodnicy, którzy bez kompleksów podejmują rywalizację. Udział w takich meczach, to świetny poligon doświadczalny przed spotkaniami eliminacyjnymi o mistrzostwo Polski juniorów, w których KSZO wciąż jest w grze o medal z najcenniejszego kruszcu.

KSZO w Łodzi wystąpił w następującym składzie: Jan Skaliński, Bartosz Kośka ? Sebastian Bartosik, Daniel Idzikowski, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Kacper Nadbrzuchowski, Maksymilian Krakowiak, Igor Ostrowski, Brajan Nochelski, Dariusz Woźniak, Maksymilian Walesic, Wiktor Staniszewski. Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki.

Print Friendly, PDF & Email