Oliwia Chamera i Nela Wójcik brązowymi medalistkami mistrzostw Europy w fitness

Na rozgrywanych w Santa Susana w Hiszpanii mistrzostwach Europy w fitness rewelacyjnie spisały się reprezentujące Polskę zawodniczki ostrowieckiego Black&White.

Oliwia Chamera, aktualna mistrzyni Polski, zdobyła brązowy medal w fitness akrobatycznym juniorek.

Nela Wójcik, aktualna wicemistrzyni Polski, wywalczyła brązowy medal w fitness artystycznym juniorek open.

Tak Oliwka, jak i Nela od pięciu lat trenują gimnastykę i akrobatykę pod okiem Joanny Kępy. O ich trening siłowy dba z kolei trener, Grzegorz Kępa.

-Obie moje podopieczne zdobyły medale. Jechałam na te zawody bez szczególnych oczekiwań- trudno było oczekiwać medali, gdy COVID, a co za tym idzie obostrzenia i ciągłe kontrole ze strony miejscowej policji, które doprowadziły do zamknięcia klubu, przerwały mikrocykl treningowy. Gdy inni zawodnicy mogli spokojnie trenować, my ostatni miesiąc przepracowaliśmy ma treningach w domu i na świeżym powietrzu. Dlatego cieszę się jak nigdy dotąd, że udało się zdobyć te medale. Oliwia Chamera i Nela Wójcik -bardzo wam dziękuję, jestem z was taka dumna. Mimo kłód pod nogami dodałyście mi teraz skrzydeł do dalszej pracy trenerskiej. Dla takich chwil warto pracować – skomentowała na gorąco występ naszych zawodniczek trenerka, Joanna Kępa.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *