Rusza Aktywny Senior 2021. Joga i pilastes w hali KSZO

Aktywny Senior 2021 to już kolejna edycja programu dla ostrowieckich seniorów pod Patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

Bezpłatne zajęcia dla seniorów na stałe weszły do kalendarza oferowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji propozycji dla mieszkańców Ostrowca Świętokrzyskiego.  Od 2 czerwca do 25 sierpnia zajęcia „Po zdrowie na Gutwin” będą odbywały się  cyklicznie w każdą środę w godzinach 16.00-18.00.

Przez letnie miesiące nie zabraknie dla seniorów  spacerów nordic walking, gier zespołowych i różnorodnych ćwiczeń gimnastycznych wzmacniających kręgosłup i sprawność stawów. Zajęcia będą łączyły w sobie wiele sprawdzonych i bezpiecznych metod treningowych oraz rehabilitacyjnych dostosowanych do stanu zdrowia i sprawności fizycznej seniorów.

Organizatorzy zajęć zapewniają piękne krajobrazy, zdrowe i czyste powietrze oraz wykwalifikowanych instruktorów i mnóstwo zabawy. Start już dziś, w środę  2 czerwca, o godz. 16. Zbiórka na plaży przy parasolach.

Po długiej przerwie dziś wróciły zajęcia ruchowe w Hali Sportowo-Widowiskowej KSZO przy ul. Świętokrzyskiej. Pod okiem instruktora Macieja Krawczyka wszyscy chętni mogą grupowo ćwiczyć jogę i pilates.

Na jogę MOSiR zaprasza w poniedziałki (19.00), wtorki (19.30), środy (19.00) i czwartki (19.30), natomiast zajęcia pilatesu zaplanowane są na wtorki (18.30) i czwartki (18.30). Ze względów bezpieczeństwa zaleca się korzystanie z własnych mat treningowych. Oczywiście wszystkie zajęcia realizowane będą w reżimie sanitarnym. Koszt pojedynczych zajęć to tylko 10 złotych, a karnet 30-dniowy na dowolną liczbę zajęć jogi i pilatesu kosztuje tylko 100 zł.

 

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *